Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77
  1. #71

    Domyślnie

    Też chętnie bym się dowiedział, najlepiej z przykładami.
    Zenit 12 XP - zepsuł się

  2. #72

    Domyślnie

    DR na poziomie 5d1 z 2004 roku, banding w cieniach na najniższym iso. Przykładów w sieci mnóstwo, wystarczy poszukać jeśli was to naprawdę interesuje.

  3. #73

    Domyślnie

    Az dziw ze canon sprzedaje jeszcze aparaty. Wszyscy dawno powinni przejsc do nikona. Dlaczego tak sie nie dzieje??

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez danielchrzaszcz Zobacz posta
    Az dziw ze canon sprzedaje jeszcze aparaty. Wszyscy dawno powinni przejsc do nikona. Dlaczego tak sie nie dzieje??
    A dlaczego ludzie kupują Sony (czyli Minoltę)?...
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lodzermensch Zobacz posta
    A dlaczego ludzie kupują Sony (czyli Minoltę)?...

    Bo te aparaty w niczym nie ustepuja nikonowi czy canonowi.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  6. #76

    Domyślnie

    Kazdy system ma swoje zady i walety. Trzeba umiec z tego po prostu korzystac.

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mir Zobacz posta
    Bo te aparaty w niczym nie ustepuja nikonowi czy canonowi.
    Odważna teza...


    Cytat Zamieszczone przez danielchrzaszcz Zobacz posta
    Kazdy system ma swoje zady i walety. Trzeba umiec z tego po prostu korzystac.
    I tutaj chyba mamy sedno sprawy.
    Rozmawiamy o poszczególnych korpusach, czy systemach?
    Jeśli chodzi o system Nikona to IMHO wciąż nie ma sobie równych. I chyba głównie dlatego większość wkurzonych "nowościami" Nikona z ostatniego czasu jeszcze go nie porzuciło... Ja świadomie wybrałem system Nikona 25 lat temu. Zmiana na inny to nie byłoby po prostu sprzedanie korpusu i paru obiektywów...

    Jak kolega powyżej: Każdy system ma swoje wady i zalety. Tak więc warto wybierać ten, który ma więcej zalet i mniej wad niż inne.
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •