Hę? Reklamy? Dobry żart. I co z tego mam? Po prostu śmigam sobie po forum, patrzę, a tu takie zacne wątki
Ja tam nie biorę wszystkiego do siebie, a już na pewno żadna wypowiedź z forum nie zaszkodzi mi ani nie zasmuci.
Każdy ma swoje zdanie i to szanuję. Pamiętajcie, że wyciągacie wnioski z niepełnych danych, tj. z moich wypowiedzi nt. D7100/D800.
Dobra, skończmy już prywatą, bo oblałem się obfitym rumieńcem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami