No tak, nawet się przypomniałem bo udzieliłeś się w tym temacie. Nie pierwszy jednak raz pomijasz niewygodne posty.
No właśnie: dopóki. Teraz zaczniesz mi wmawiać, że wszystkie D800 po 2 latach i przebiegu 60k klatek nie będą się nadawały do użytku? I jaki związek ma mechaniczne rozkalibrowanie z uwalonym softem czy AF? Piszesz o tym tutaj:
Odpowiedz mi też jaki problem z AF ma D600.
Te same objawy. Jeszcze raz się spytam: czy komuś w D800 nie wyszły zdjęcia grupowe?
Ja nie miałem D7100 więc się nie spieram z Tobą w tym temacie. Miałem jednak D600 i teraz D800.
Piszesz wszędzie tak jak Tobie pasuje, a na pytania nie odpowiadasz, albo zarzucasz, że spłycam Twoją wypowiedź
Bierz wreszcie odpowiedzialność za to co piszesz, albo przemyśl to co chcesz napisać, używaj może słów które rozumiesz bo sam sobie zaczynasz przeczyć.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami