A dokładniej wygląda to tak:
Sony A7R + Zeiss 21/4.5
Sony A7R + Leica 21/3.4
Ci, którym chciało się testować, twierdzą, że jedyne szerokie szkło z systemu M działające na A7(R) to Tri-Elmar Leiki
Szukaj
A dokładniej wygląda to tak:
Sony A7R + Zeiss 21/4.5
Sony A7R + Leica 21/3.4
Ci, którym chciało się testować, twierdzą, że jedyne szerokie szkło z systemu M działające na A7(R) to Tri-Elmar Leiki
Ja za to nagle (miesiąc temu) odkryłem, że aparat jaki lezał "od zawsze" w rupieciach to ... Leica I albo Leica Standard (czym one się różnią, ktoś wie?) z 1934 r. Zidentyfikowałem też inne ciekawostki - np obiektyw Lysioskop serie I z okolic 1895 r.
By być w temacie Leiki - po co oni wpadaja na takie kretyńskie pomysły???
Leica Hello Kitty Playboy http://www.optyczne.pl/6765-news-Lei...a_Colette.html
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Może chcą doprowadzić do szału ks. Natanka i Bałwasa
Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 05-03-2014 o 13:16
To nie jest kretyński pomysł, tylko pomysł dotyczący innego rynku. W Japonii czy innych krajach Azji to raczej nic dziwnego. To my mamy niezdrowe podejście do tematu i to u nas fotografia jest serious bussines.
Zresztą sam mam Hello Kitty na szosówce
Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 05-03-2014 o 13:28
Völkchlor
No, np. czemu ten helloplayboj ma czworo uszu...
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
Z tego samego powodu z którego Króliczki Playboya też mają czworo uszu.
Skoro juz mamy mikroOT o dokladaniu logosow do Lajki to byla tez edycja specjalna dla Skody, ale tam tylko pudelko bylo pomazane![]()
http://tieba.baidu.com/p/2821593996
i samochodzie zapewne
Skontaktuj się z nami