No tak..zaraz mnie skażecie na banicjęMoje d300s ma już ponad 80k na liczniku (zrobiłem to w 10 miesięcy), a niestety do pewnych zastosowań, na które ostatnio przybywa mi zleceń nie za bardzo się nadaje. Myślałem nad drugim body już od jakiegoś czasu. Czekałem na następcę, ale się nie doczekałem i niestety pewnie nie szybko to nastąpi (obym się mylił). C odpadał, bo przebudowa szklarni mi się nie uśmiechała. D7100 mnie w ogóle nie zachwycił. Wypożyczyłem zakurzone D600 i popstrykałem nim przez 3 dni. Przespałem się z problemem ponad 2 tygodnie i dziś odebrałem D610. W mojej szklarni tylko jeden słoik nie jest pod FX (nie wiem jeszcze jak bardzo nie jest, bo bateria do aparatu się ładuje). Ot taka to moja historia z zanabyciem FX-a jako uzupełnienie D300s
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami