Cytat Zamieszczone przez Andi74 Zobacz posta
a ja przeszedlem taka droge

D50--->D80--->D300 plus D3000---->D7000---->D7100---->od tygodnia znowu d300
Ja się nie dziwię takim postom, kto wie czy za kilka mięsiecy D300 (S) bedzie poszukiwana przez niektórych świadomych fotografów.