Przez 16 lat cyfryzacji Nikon nie wydalił z siebie ani jednego obiektywu, dla którego warto by było dla tego systemu zdradzić inny. Pentax (Ricoh) ma czas. Fuji zbudował świetny system (X) w trzy lata. Co przez ten czas zrobił Nikon, widać po wykresach jego dochodów.
Ostatnio nie palą się również do wypuszczania szkieł z bagnetem Nikona. Zawsze w końcu jest ryzyko że się zdąży tuż przed ogłoszeniem plajty Kolegi o Zbyt Wielkim Mniemaniu Kim To Się Niby Jest.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami