Bo świat się nie kończy na tych systemach?
Bo pentax zwykle miał coś ciekawego do zaoferowania ?
Bo produkował małe prawie profi korpusy które niektórymi funkcjami przewyższały korpusy profi ?
Bo potrafi lepiej oprogramować matrycę niż nikon ?
Znajdzie się parę argumentów za zakupem puszki pentaxa. Ja z dziką rozkoszą opuściłbym stajnię nikona tylko po to żeby mieć 31mm 43mm 77mm problem by powstał tylko przy szkle ok 200mm . 14-24 mało użyteczne z mojego punktu widzenia przez babola związanego z tymi syper duper nanopowłokami zamieniłbym na ciamcianga 14mm- taki zestaw wystarczy
ach... zapomniałbym.... pentax potrafi zrobić cichą migawkę która nei napierd... jak klapa od śmietnika![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami