Powiedzmy sobie szczerze kto to FF od Pentaxa będzie kupował? Pentax po prostu przespał dobre 5 lat jak nie lepiej i teraz to musztarda po obiedzie.
Jaki sens ma będzie miało pchanie się w system FF Pentaxa mając do wyboru Canona, Nikon i Sony z pełną paletą szkieł systemowych, lamp i akcesoriów. Do tego dochodzą jeszcze producenci niezależni jak Sigma, Tamron czy Tokina, którzy również nie palą się z wypuszczaniem obiektywów z bagnetem Pentaxa.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami