Kiedyś były torby mekko, ale coś mi się stronka nie ładuje... musisz sam spróbować poszukać. Ja kupowałem chyba na alle...
Mam taka nylonową, jest bardzo praktyczna i ma wyciąganą wkładkę...
Moim zdaniem tamrac jest fajną opcją, bo to czego mi brakuje to zewnętrzny "bidon" - boję się cokolwiek wrzucać do środka ze sprzętem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami