czy ktoś poleci jakąś dyskretną torbę, która pomieści większe body z zapiętym gripem i obiektywem, oprócz tego lampe? Ważne jest aby na pierwszy rzut oka nie wyglądała na torbe foto i aby nie trzeba było odpinać ani gripa ani obiektywu.
Szukaj
czy ktoś poleci jakąś dyskretną torbę, która pomieści większe body z zapiętym gripem i obiektywem, oprócz tego lampe? Ważne jest aby na pierwszy rzut oka nie wyglądała na torbe foto i aby nie trzeba było odpinać ani gripa ani obiektywu.
Ostatnio edytowane przez ajt ; 18-12-2014 o 22:36
ajt, dzięki za naprowadzenie, odpowiednia dla mnie wydaje się Retrospective 10, niższa od 20. Cena średnia, ale chyba właśnie takiej potrzebuje.
Do 20 wchodzi D3 lub D700 z gripem i podpiętym 80-200/2.8 lub 300/4 i mamy miejsce po bokach na dwa długie szkła. Osobiście uwielbiam tą torbę, nawet w pełni załadowana (miałem w niej dwa 80-400 i 80-200 z D700) nie gniecie ramienia.
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
nie mam tak długich szkiel, więc 10 wydaje się dla mnie idealna, poza wysokością takie same wymiary jak 20
Ja mam wersję 10 (szaro-zieloną, pinestone), w niej mieszczę bez problemy D3s, z podpiętym 85mm 1.8 G lub 20-35mm 2.8, drugi z nich obok + 35mm 2.0 i dwie lampy. Tak więc Twoje wymagania spełni nawet z zapasem![]()
Zgadza się, 10 jest tylko niższa, więc jak nie ma potrzeby wkładania puchy z podpiętym tele, to można brać 10. Osobiście kolor zielony najbardziej mi się podobabo jest jeszcze niebieski i czarny, ale tylko zielony wygląda jak stary chlebak
![]()
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
Ja polecam tą torbę używam na krótkie wyjazdy można zamocować statyw.
Zaletą tej torby jest to że wyciągasz środek i służy mi ona na co dzień
https://www.youtube.com/watch?v=Epqdae7msV4
Skontaktuj się z nami