Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Torba miejska

  1. #41

    Domyślnie

    czy ktoś poleci jakąś dyskretną torbę, która pomieści większe body z zapiętym gripem i obiektywem, oprócz tego lampe? Ważne jest aby na pierwszy rzut oka nie wyglądała na torbe foto i aby nie trzeba było odpinać ani gripa ani obiektywu.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniekk Zobacz posta
    czy ktoś poleci jakąś dyskretną torbę, która pomieści większe body z zapiętym gripem i obiektywem, oprócz tego lampe? Ważne jest aby na pierwszy rzut oka nie wyglądała na torbe foto i aby nie trzeba było odpinać ani gripa ani obiektywu.
    Retrospective 20 albo nieco większa (właściwie szersza, za to niższa) 30, wedle uznania
    Ostatnio edytowane przez ajt ; 18-12-2014 o 22:36

  3. #43

    Domyślnie

    ajt, dzięki za naprowadzenie, odpowiednia dla mnie wydaje się Retrospective 10, niższa od 20. Cena średnia, ale chyba właśnie takiej potrzebuje.

  4. #44

    Domyślnie

    Do 20 wchodzi D3 lub D700 z gripem i podpiętym 80-200/2.8 lub 300/4 i mamy miejsce po bokach na dwa długie szkła. Osobiście uwielbiam tą torbę, nawet w pełni załadowana (miałem w niej dwa 80-400 i 80-200 z D700) nie gniecie ramienia.
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  5. #45

    Domyślnie

    nie mam tak długich szkiel, więc 10 wydaje się dla mnie idealna, poza wysokością takie same wymiary jak 20

  6. #46

    Domyślnie

    Ja mam wersję 10 (szaro-zieloną, pinestone), w niej mieszczę bez problemy D3s, z podpiętym 85mm 1.8 G lub 20-35mm 2.8, drugi z nich obok + 35mm 2.0 i dwie lampy. Tak więc Twoje wymagania spełni nawet z zapasem

  7. #47

    Domyślnie

    Zgadza się, 10 jest tylko niższa, więc jak nie ma potrzeby wkładania puchy z podpiętym tele, to można brać 10. Osobiście kolor zielony najbardziej mi się podoba bo jest jeszcze niebieski i czarny, ale tylko zielony wygląda jak stary chlebak
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  8. #48

    Domyślnie

    Ja polecam tą torbę używam na krótkie wyjazdy można zamocować statyw.
    Zaletą tej torby jest to że wyciągasz środek i służy mi ona na co dzień
    https://www.youtube.com/watch?v=Epqdae7msV4

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •