Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Torba miejska

  1. #21

    Domyślnie

    Jak się poszerzy torbę, to nie tylko bluza tam wejdzie

  2. #22

    Domyślnie

    To ile tam wejdzie jeszcze?
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  3. #23
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #24

    Domyślnie

    Cena Domke czy ThinkTank'a mało do mnie przemawia. Jak dla mnie za taką torbę trochę za dużo.
    Kwota jaką chciałem wydać na tego typu torbę to do jakiś 200-300zł.
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  5. #25

    Domyślnie

    Dopiero dzisiaj udało mi się zrobić parę fotek torby Mekko Briefcase A838
    Są tutaj:
    http://radom.ws/mekko/
    Nie wiem czy nie bardzo zmniejszyłem, ale coś tam widać...
    Zestaw przegródek i ułożenie rzepów w głównym wkładzie wygląda nieco dziwnie, nie bardzo wiadomo co autor miał na myśli. Próba wykorzystania tych z półokrągłym wycięciem pod obiektyw kończy się ocieraniem obiektywu o lampę. Sensowne ułożenie to tylko dwie przegródki. Na zdjęciach jest D200 z kitem 18-55, stara lampa Vivitar i manualne tele. To zielone na dwóch zdjęciach, to linijka o długości 31cm (30 plus końce bez skali). Nie pamiętam już, ile ma 70-300 z osłoną, może wejdzie. W przypadku krótszych obiektywów, można próbować wykorzystać najmniejsze przegródki do ułożenia piętrowego. Jak widać, mniejszy wkład jest przeznaczony do położenia na większym. Po rozsunięciu torby wejdzie obok. Bluza też powinna się zmieścić, można ją ewentualnie wrzucić na wierzch
    D200 jest na tyle wysoki, że nieco rozpycha wkład. Z gripem będzie problem.
    Ostatnio edytowane przez ajt ; 16-05-2013 o 13:10

  6. #26

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo No to się zdecydowałem na zakup tej torby
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  7. #27

    Domyślnie

    Ja swoją planuję sprzedać, jak będę potrzebował czegoś o podobnej pojemności, wybiorę raczej plecak

  8. #28

    Domyślnie

    Ja uzywam takich toreb, bardzo niefotograficznych, ale za to ladnych i "stylowych", niektore modele maja izolowaną kieszonke na butelke z boku w ktora w chodzi 85 1.4D, do srodka aparat z obiektywem plus obiektyw. Najtansza wersja materialowa jest troche wiotka wiec uzywam paru wkladek z toreb Lowepro dla usztywnienia i ochrony.
    https://www.google.co.uk/search?q=st...w=1024&bih=672

  9. #29

    Domyślnie

    Mam podobną torbę, ale sprzętu bym nie zaryzykował do niej włożyć. Tymbardziej nosić jakikolwiek słoik w zewnętrznej kieszeni.

  10. #30

    Domyślnie

    Zewnetrzna, boczna kieszen jest termoizolowana dosc gruba warstwą, wiec jest bezpieczna, do srodka torby wkladam tez przgródki, zwlaszcza na dno, jesli pakuje ciezsze obiektywy. Jesli biore tylko aparat plus obiektyw to po prostu wkladam to do pustej torby. Te torby sa generalnie izolowane z uwagi na ich przeznaczenie, wiec nie jest to tylko jedna warstwa materialu. Chodzi mi o torby tego producenta, a nie o podobne produkty.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •