NIe bardzo rozumiem sens takiego podbijania, przeswietlasz o 1 i potem korygujesz na minus przy wywolywaniu do prawidlowej wartosci? Jesli tak to nie ma sensu lepiej zrobic prawidlowo na 1600, czas naswietlania wyjdzie taki sam, a mozesz stracic informacje w swiatlach.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami