Close

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 273

Wątek: Pentax FF

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Mielec/Dębica
    Posty
    114

    Domyślnie Pentax FF

    Czy ktoś słyszał że takie body może powstać ? Co sądzicie o tym systemie w ogóle ? Czy FF od Pentaxa narobiłoby zamieszania czy może takie body nigdy nie powstanie ? Jestem ciekaw co macie do powiedzenia

  2. #2

    Domyślnie

    Przecież już powstało

    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #3

    Domyślnie

    Większość osób w tym dziale pewnie ma do powiedzenia, że DSLR FF to bardzo dziwny ruch w obecnych czasach i lepiej byłoby ukierunkować wysiłki w stronę evila FF. No ale na razie to wszystko wróżenie z fusów, pożyjemy, zobaczymy.
    to be a rock and not to roll

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Mielec/Dębica
    Posty
    114

    Domyślnie

    a co to za body ? czytam teraz dużo o Pentaxie ale takiego ze zintegrowanym gripem nie widziałem

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie powstanie, ale może zrobią pełnoklatkowe 645 za jakiś czas.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Mielec/Dębica
    Posty
    114

    Domyślnie

    ten który pokazałeś kh29228 jednak nie zaistniał zbyt na rynku foto. Pytałem raczej czy jest szansa na konstrukcję porównywalną do d600 czy 6d. Gundrum chyba masz rację, Pentax z tego co czytam nie myśli o FF

  8. #8

    Domyślnie

    Jak już Pentax pokaże FX to nie będzie to półka D600 a raczej D800 - jeżeli coś w ogóle pokażą. A tak obstawiam ze będzie bezlusterkowiec FX

  9. #9

    Domyślnie

    pentax 67D to by było dopiero coś
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  10. #10

    Domyślnie

    niestety, pentax jest na równi pochyłej, i stacza się z roku na rok.

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •