Ktoś chce uzupełnić szklarnie, zmienić puchę, system. Za darmo dają![]()
Szukaj
Ktoś chce uzupełnić szklarnie, zmienić puchę, system. Za darmo dają![]()
Aparaty, jakie aparaty.
Tu trzeba plazmy wyjmowac. Ewentualnie same D4
.
Mega filmik, dramaturgia I napiecie. Wystartowal jak po rekord swiata na olimpiadzie.
Ale z ta lodowka na koncu to przesadzil.
Fajnie byloby wygrac taki konkurs. I powiesic sobie na szyi D4, D3X I jakiegos
1 Marka Canona.
A kurde wzialbym tez Alfe 900.
Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 10-02-2013 o 03:32
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Nikon http://greg77.com/
No to szufla do śniegu i dawaj baterie![]()
Szkoda, że nie w Saturnie - MM ma chyba jednak trochę biedniejszy asortyment, przynajmniej na półkach bo zamówienia to wiadomo. No i Saturn (w Katowicach) ma sprzęt foto przy kasach
A,teraz widze że w Saturnie też było - no to bogactwo.
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
Może i tak, w MM bywam raz na rok i generalnie widuje stanowisko foto złożone głównie z entry-leveli i kompaktów.
Koniec jest już bliski...![]()
Wszystko fajnie, ale "polskich" sklepach większość sensownego sprzętu jest za szkłem albo pozamykanych w szafkach.
nic...
Skontaktuj się z nami