Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Darmocha

  1. #1
    maniak666
    Gość

    Domyślnie Darmocha

    Ktoś chce uzupełnić szklarnie, zmienić puchę, system. Za darmo dają

  2. #2

    Domyślnie

    Aparaty, jakie aparaty.
    Tu trzeba plazmy wyjmowac. Ewentualnie same D4.
    Mega filmik, dramaturgia I napiecie. Wystartowal jak po rekord swiata na olimpiadzie.
    Ale z ta lodowka na koncu to przesadzil.

    Fajnie byloby wygrac taki konkurs. I powiesic sobie na szyi D4, D3X I jakiegos
    1 Marka Canona.
    A kurde wzialbym tez Alfe 900.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 10-02-2013 o 03:32
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    byloby wygrac taki konkurs. I powiesic sobie na szyi D4, D3X I jakiegos
    1 Marka Canona.
    A kurde wzialbym tez Alfe 900.

    Których pewnie na sklepie nie będą mieli

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hackermuz Zobacz posta
    Których pewnie na sklepie nie będą mieli
    Albo beda za pancerna szyba i po zakupach a plazmy beda przymocowane zeby ich nie szarpnac, pod reka beda baterie

  5. #5

    Domyślnie

    No to szufla do śniegu i dawaj baterie
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  6. #6

    Domyślnie

    Szkoda, że nie w Saturnie - MM ma chyba jednak trochę biedniejszy asortyment, przynajmniej na półkach bo zamówienia to wiadomo. No i Saturn (w Katowicach) ma sprzęt foto przy kasach

    A,teraz widze że w Saturnie też było - no to bogactwo.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzychun Zobacz posta
    Szkoda, że nie w Saturnie - MM ma chyba jednak trochę biedniejszy asortyment, przynajmniej na półkach bo zamówienia to wiadomo. No i Saturn (w Katowicach) ma sprzęt foto przy kasach

    A,teraz widze że w Saturnie też było - no to bogactwo.
    MM i Saturn mają dokładnie to samo, bo to jedna firma robiąca sobie "sztuczną" konkurencje
    Kwestia tego że mają sprzęt raczej na "zmianę" raz jest tu raz tam.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  8. #8

    Domyślnie

    Może i tak, w MM bywam raz na rok i generalnie widuje stanowisko foto złożone głównie z entry-leveli i kompaktów.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, ale "polskich" sklepach większość sensownego sprzętu jest za szkłem albo pozamykanych w szafkach.
    nic...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •