Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Darmocha

  1. #31

    Domyślnie

    Z tego co widzę to nic nie napisali, że nie wolno mu tego sprzedać.

  2. #32

    Domyślnie

    Oczywiście nie ma takiego zapisu w regulaminie.
    Ale pojawia się inna kwestia. Jeśli chce to teraz sprzedać, to zgodnie z prawem będzie musiał zapłacić podatek dochodowy. A dochód wynosi tutaj 100% ceny sprzedaży (dostał za darmo). Jeśli sprzeda wszystko w jednym roku podatkowym (a w przypadku elektroniki nie ma na co czekać - za chwilę to będzie przeterminowany złom ), to wskoczy w drugi próg podatkowy, więc to tak jakby wygrał o 32% mniej tej kasy. Dodajmy do tego to, że wycena była wg stawek MediaMarktowych, a sprzeda po cenach rynkowych, to okaże się, że wygrał tak naprawdę 150tys. zł, albo i mniej. Nadal sporo, ale niesmak pozostaje...

  3. #33
    Oszczędny w słowach Awatar tomko
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Prawie W-wa ;)
    Posty
    177

    Domyślnie

    nie czytałem regulaminu ale na gazeta.pl napisali:

    Zgodnie z regulaminem konkursu, Media Markt pokryje koszt podatku od nagrody oraz dostarczy wszystkie produkty pod wskazany przez zwycięzcę adres.

  4. #34

    Domyślnie

    Od nagrody tak, ale nie podatek od sprzedaży tej nagrody
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  5. #35

    Domyślnie

    Oj tam,oj tam zawsze może rozdać przyjaciołom cześć albo np. do domu dziecka itp. Wszystko zależy od podejścia.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •