Szukaj
hahahah użył koszy na śmieciPolak potrafi pewnie to była ostatnia taka akcja w Polsce
![]()
"33 smartfony za łączną kwotę blisko 86 tys. zł, 14 tabletów za 33 tys. zł, 13 laptopów za ponad 84 tys. zł i 3 aparaty fotograficzne za 31 tys. zł, a wśród nich lustrzankę cyfrową za 15 tys. zł."
http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/...rkt_towar.html
W 150 sekund kupił sobie nowe życie. Na pewno przypomni sobie sobie o nim nawet najdalsza rodzina a może nawet była dziewczyna przyzna że rozstali się tak naprawdę z jej winy i jest jej przykro![]()
Ostatnio edytowane przez FHR ; 21-02-2013 o 20:55 Powód: "na prawdę"
Jakie nowe życie? co to jest dziś 250 tysi? Ledwo mieszkanie dwupokojowe kupi w dużym meście.. Już nie wspomne o tym, że nie sprzeda wszystkiego hurtem, tylko będzie drobił.. Tym bardziej, że przecież nie ma na rzeczy paragonów![]()
A regulamin czasami nie regulował możliwości sprzedaży tych trofeów ?![]()
Zgodnie z regulaminem z tego co pamiętam nie może sprzedać tego przez 2 lata ; )
Ano właśnie.
W którym miejscu? Zastrzegam, że bywam ślepy
http://www.mediamarkt.pl/lp/akcja150..._regulamin.pdf
A z taka kasa można zrobić dużo więcej niż tylko kupić gierkowską ruderę z krzywymi ścianami. Kwestia wyobraźni i biznesowych umiejętności.
Wypożyczyć na dwa lata za miesięczną opłatą będącą równowartością 1/24 cceny sprzedaży pomniejszonej o 1 zł. I za ową jedną złotówkę*po upływie 2 lat sprzedajesz sprzęt.Zgodnie z regulaminem z tego co pamiętam nie może sprzedać tego przez 2 lata ; )
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Skontaktuj się z nami