Szukaj
Z przyjemnością zobaczyłem i przeczytałem. Gratuluję a przede wszystkim dziękuję.![]()
Jak sie nie jest uczciwym wobec siebie nie mozna byc uczciwym wobec innych proste
o ironio![]()
przyznam ze mimo duzego szacunku dla osob piszacych w tym dziale trudno przejsc obok czytajac takie slowa
neofici, fausz, bredzienie,po cholere...
troche sie panowie zagalopowaliscie
a najwiekszym bledem jest niewnikanie w zawartosc merytoryczna
bo to po tym najlepiej widac ze ty byl krok w dobra strone
Ostatnio edytowane przez ranbir kapoor ; 02-02-2013 o 12:34
Road to Manila
Ostatnio edytowane przez sejmajnejm ; 02-02-2013 o 12:37
ja tylko sie zapytam przeciwników nowej AOrty .. czy mając do wyboru możliwość publikacji zdjęć uznanych fotografów czy zdjęć na kliszy chcąc rozwijać ten projekt odrzuciliby np. Sobola ??
nikt z nas nigdy nie odrzuci zdjęcia ponieważ zostało wykonane na kliszy ... wręcz szukamy nadal materiałów tak wykonanych
np. takim ukłonem w stronę analogowych materiałów były tiry ...
kto sie nie zajmuje taka działalnością nawet nie wie jak trudno odszukać dobrych fotografów i przekonać ich do współpracy ... już o samej współpracy nie wspomnę ...
co ciekawsze tyle pozytywnych informacji jakie dostajemy od różnych czy to fotografów czy osób związanych też świadczy od raczej dobrej drodze rozwoju
Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 02-02-2013 o 14:42
Skontaktuj się z nami