Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Wątek: AOrta nr 05

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Za późno, dawno sprzedani.
    Damy rade, spokojnie

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    A. Do tej pory publikowaliśmy jedynie fotografie analogową, jednak wraz z najnowszym numerem, AOrta otwiera się również na fotografię cyfrową. Nie jest dla nas istotne medium, na którym zdjęcie zostało wykonane, lecz jego przeslanie.
    nie wnikam w zawartość merytoryczną, ale po cholerę było to bredzenie na początku o anologowości ??

    nie robimy na analogu to dorabiamy do tego teraz ideologię ?
    OK
    niech i tak będzie, ale trąci mi to fałszem.
    przedtem, albo teraz.

  3. #23

    Domyślnie

    Z przyjemnością zobaczyłem i przeczytałem. Gratuluję a przede wszystkim dziękuję.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    nie wnikam w zawartość merytoryczną, ale po cholerę było to bredzenie na początku o anologowości ??

    nie robimy na analogu to dorabiamy do tego teraz ideologię ?
    OK
    niech i tak będzie, ale trąci mi to fałszem.
    przedtem, albo teraz.
    a mówią o mnie, że jestem chasydem, oj wej!

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    nie wnikam w zawartość merytoryczną, ale po cholerę było to bredzenie na początku o anologowości ??

    nie robimy na analogu to dorabiamy do tego teraz ideologię ?
    OK
    niech i tak będzie, ale trąci mi to fałszem.
    przedtem, albo teraz.
    chłopaki zachlysneli sie, a teraz troche się nie chce. neofita jest najgorliwszym wyznawca.

    pzdr.
    A.

  6. #26
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    Jak sie nie jest uczciwym wobec siebie nie mozna byc uczciwym wobec innych proste

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    przyznam ze mimo duzego szacunku dla osob piszacych w tym dziale trudno przejsc obok czytajac takie slowa

    neofici, fausz, bredzienie,po cholere...
    troche sie panowie zagalopowaliscie

    a najwiekszym bledem jest niewnikanie w zawartosc merytoryczna
    bo to po tym najlepiej widac ze ty byl krok w dobra strone
    Ostatnio edytowane przez ranbir kapoor ; 02-02-2013 o 12:34
    Road to Manila

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ranbir kapoor Zobacz posta
    przyznam ze mimo duzego szacunku dla osob piszacych w tym dziale trudno przejsc obok czytajac takie slowa

    neofici, fausz, bredzienie,bredzenie...
    troche sie panowie zagalopowaliscie

    a najwiekszym bledem jest niewnikanie w zawartosc merytoryczna
    bo to po tym najlepiej widac ze ty byl krok w dobra strone
    oczywisice, ja mowie to pol zartem, dlatego usmiech na koncu posta. Macie prawo do decyzji. Juz tu pisalem, ze zycze wam zebyscie mieli przyjemnosc z tego co robicie, a zadecie na poczatku traktuje z nalezytym humorem

    pzdr.
    A.
    Ostatnio edytowane przez sejmajnejm ; 02-02-2013 o 12:37

  10. #30
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    ja tylko sie zapytam przeciwników nowej AOrty .. czy mając do wyboru możliwość publikacji zdjęć uznanych fotografów czy zdjęć na kliszy chcąc rozwijać ten projekt odrzuciliby np. Sobola ??

    nikt z nas nigdy nie odrzuci zdjęcia ponieważ zostało wykonane na kliszy ... wręcz szukamy nadal materiałów tak wykonanych

    np. takim ukłonem w stronę analogowych materiałów były tiry ...

    kto sie nie zajmuje taka działalnością nawet nie wie jak trudno odszukać dobrych fotografów i przekonać ich do współpracy ... już o samej współpracy nie wspomnę ...

    co ciekawsze tyle pozytywnych informacji jakie dostajemy od różnych czy to fotografów czy osób związanych też świadczy od raczej dobrej drodze rozwoju
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 02-02-2013 o 14:42

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •