Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    e tam od razu tendencja. Wg mnie sa zle proporcje Bardzo ciekawie sie dzieje na czerwonych a za malo ich w kadrze

  2. #12

    Domyślnie

    Podziękował serdecznie za skrobnięcie kilku słów
    Jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  3. #13

    Domyślnie

    Jest ładnie, aczkolwiek widzę tutaj piękny kadr na większą ogniskową

  4. #14

    Domyślnie

    Pewnie, że można z długiej lufy atakować.
    Można także ze średniej, ale i krótka także jak najbardziej zatrudnienie znaleźć powinna .
    Zacznę od kolorków, bo one na pewno podobać się mogą .
    Na niebie poszukałbym trochę więcej szczegółów i faktur. Myślę, że lekkie przyciemnienie górnych partii powinno w tym wypadku pomóc .
    Co do kompozycji, to faktycznie pierwszy plan został zbyt mocno wyeksponowany. Jakby był on bardziej ubogi, to może trochę inaczej "czytałoby" się to zdjęcie.
    Jednak jego "obfitość" i urozmaicenie powoduje, że zbyt mocno mz odciąga uwagę i powoduje, że kompozycja staje się niewyważona.
    Można było spróbować podejść kilka kroków do przodu i tam starać się zaczepić o te kamulce. Niższa perspektywa także mogła by tu ciekawie zagrać.
    W tym wypadku podcięcie trochę dołu, jak już wyżej napisano poprawia układ w kadrze.

    Pozdrawiam i wspaniałych Świąt życzę Jarku .

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Można było spróbować podejść kilka kroków do przodu i tam starać się zaczepić o te kamulce.
    Pełna zgoda Pawle, tam powinienem właśnie przykucnąć No cóż uczymy się cały czas
    Napewno przysiądę i sprubuję coś lekko podciąć, przyciemnić
    Pozdrawiam i również Wesołych Świąt.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  6. #16

    Domyślnie

    W pierwszej kolejności powiem tak - zazdroszczę tego że byłeś tam w tak pięknych okolicznościach bez względu jak długo trwały.
    Kadrów jest kilka do wycięcia o tym już wiesz, oprogramowaniem można tu również robić cuda wianki,
    niemniej mnie właśnie podoba się ten delikatny a zarazem groźny nastrój.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Master95 Zobacz posta
    widzę tutaj piękny kadr na większą ogniskową
    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Kadrów jest kilka do wycięcia
    Coś tam mam z "lufki", muszą tylko trochę odleżeć
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarekf34 Zobacz posta
    Coś tam mam z "lufki", muszą tylko trochę odleżeć
    W razie co wal jak w dym!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  9. #19

    Domyślnie

    Mi się podoba jak jest, dół może lekko bym przykontaścił i tyleż samo przyciemnił.
    LED ZEPPELIN

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •