... Czerwone Wierchy.
Z ostatniego pobytu w Zakopcu taki oto kadr jeszcze wygrzebałem.
Jak zawsze kazdy wpis miły dla oka
Zapraszam
***
***
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ WSZYSTKIM
Szukaj
... Czerwone Wierchy.
Z ostatniego pobytu w Zakopcu taki oto kadr jeszcze wygrzebałem.
Jak zawsze kazdy wpis miły dla oka
Zapraszam
***
***
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ WSZYSTKIM
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
No i przyjemnie jest. Ciachnąłbym jedynie tak 1,5-2cm dołu - jakoś mi sie lepiej to komponuje![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Bardzo przyjemne zdjęcie.
Mieszane mam uczucia, niby ładne kolory, ale kadrowo zdjęcie leży ...
za dużo nudnego dołu i krzywy horyzont... na plus koloru, ogólnie jednak na plus.
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Oj Ostry by Cię tu pogonil z wieksza ogniskowa!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Przede wszystkim swietnie to kolorystycznie gra. Te rudosci jesieni z biela sniegu. Na niebie fajnie sie klebi. Zagranie pierwszym planem jak najbardziej na tak. No moze bym go ciut mniej w kadrze widzial.
Ale na pewno mi sie podoba.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Ciekawe warunki. Niestety za dużo dołu
Skontaktuj się z nami