Mam pytanie co kupić nastolatce 13-14 lat, która nie ma żadnych zainteresowań?![]()
Szukaj
Mam pytanie co kupić nastolatce 13-14 lat, która nie ma żadnych zainteresowań?![]()
kup jej ajfona, przynajmniej sie polansuje.
.
Może książkę ?![]()
Wiem. Przeginam![]()
Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....
Ajfon piszesz z duzej ale juz "polska" z małej?
to byla ironia z tym ajfonem, pewnie nie zauwazyles...
to czym tam na wyspach sie lansujecie?
.
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Tak to jest z dzisiejszą młodzieżą. Najszczęśliwsi jak im się komórkę na prepaida doładuje.
a jaki budżet ??
D90 + N35-80 + S75-300 +H58 +N50 +SB700
Skontaktuj się z nami