Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Prezenty

  1. #1

    Domyślnie Prezenty

    Mam pytanie co kupić nastolatce 13-14 lat, która nie ma żadnych zainteresowań?

  2. #2

    Domyślnie

    kup jej ajfona, przynajmniej sie polansuje.
    .

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kzkzg Zobacz posta
    kup jej ajfona, przynajmniej sie polansuje.
    Ajfon do lansowania? dziwne, moze w Polsce to tak, ale za granica watpie.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 19-12-2012 o 19:48 Powód: "polsce"

  4. #4

    Domyślnie

    Może książkę ?
    Wiem. Przeginam
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  5. #5

    Domyślnie

    Ajfon piszesz z duzej ale juz "polska" z małej?

    to byla ironia z tym ajfonem, pewnie nie zauwazyles...

    to czym tam na wyspach sie lansujecie?
    .

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kzkzg Zobacz posta
    Ajfon piszesz z duzej ale juz "polska" z małej?

    to byla ironia z tym ajfonem, pewnie nie zauwazyles...

    to czym tam na wyspach sie lansujecie?
    inteligencja i poczuciem humoru

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    ...która nie ma żadnych zainteresowań?


    że jak?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  8. #8

    Domyślnie

    Tak to jest z dzisiejszą młodzieżą. Najszczęśliwsi jak im się komórkę na prepaida doładuje.

  9. #9

    Domyślnie

    a jaki budżet ??
    D90 + N35-80 + S75-300 +H58 +N50 +SB700

  10. #10

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •