Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Prezenty

  1. #21

    Domyślnie

    Kup jej łyżwy, ruch to zdrowie

  2. #22

    Domyślnie

    kup jej konia-ponoc jest w modzie

  3. #23

    Domyślnie

    Dziś w radio mowili, 50% ludzi nie czyta książek, a książka jest nr jeden na liście oczekiwanych prezentów. To o co chodzi?

  4. #24

    Domyślnie

    A może kup jej jakąś książkę z przepisami (np. pieczenie i dekorowanie muffinek)? Może młoda jeszcze nie wie, że lubi piec
    Kobieta z Sonnarem też może

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Dziś w radio mowili, 50% ludzi nie czyta książek, a książka jest nr jeden na liście oczekiwanych prezentów. To o co chodzi?
    Tak mi się przypomniało:




  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sibelio Zobacz posta
    +1
    Ja mam 13-letniego bratanka. Uzależniony od komputera że głowa boli.
    Że nie miałem pomysłu to przeszedłem się dziś po księgarniach i kupiłem mu książkę Pałkiewicza pt. Syberia.
    Może ciut za poważna, ale przynajmniej dowie się coś o świecie

    Popieram. Świetny prezent. Mam i polecam, szczególnie książki Pałkiewicza. Chociaż dla dziewczynki kupiłbym coś Pawlikowskiej.
    Ostatnio edytowane przez otwieracz ; 21-12-2012 o 00:44
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Dziś w radio mowili, 50% ludzi nie czyta książek, a książka jest nr jeden na liście oczekiwanych prezentów. To o co chodzi?
    ładnie się na regale prezentują... Taki lansik i +10 do ynteligencji

    Pomysł z tym obozem nie głupi. Może narciarski do spółki z rodzicami młodej i zanabędzie jakieś zainteresowanie...?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Mam pytanie co kupić nastolatce 13-14 lat, która nie ma żadnych zainteresowań?
    Oj, chyba już ma.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #29

    Domyślnie

    Chodzi mi o normalne zainteresowanie tzw. hobby.

  10. #30
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    162

    Domyślnie

    A zestaw do samodzielnego robienia biżuterii juz ma?
    wiesz, takie pudło z przegródkami koraliki taki śmakie owaki i inne brylanty kolczyki itp w pudle
    Rudym ludziom nie można ufać, rudzi to krętacze.
    A, łysemu też nie można ufać, bo może być rudy.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •