Close

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145
  1. #1

    Domyślnie Nikon serwis WTF


    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  2. #2

    Domyślnie

    Jak założyć bloga?
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #3

    Domyślnie

    ATSD, to jak kiepska musi być finansowa sytuacja Nikon Polska, że nie było ich stać, żeby dziewczynie zafundować na przykład D90? Naprawa D70 i tak byłaby w podobnej cenie. Nie rozumiem działania firmy. Czy oni w dziale PR zatrudniają ludzi z łapanki i potem nawet nie sprawdzają kompetencji. Skoro ktoś się skontaktował i obiecał, to mogli się jednak zachować się honorowo i pociągnąć sprawę do końca.
    Tłumaczenie, że nie są zainteresowani promowaniem D70, obnaża taką płytkość mentalną, że aż szkoda słów. Toż mogli zaproponować w zamian na przykład V1 z kitem, bo sadząc po reklamach są bardzo zainteresowani promowaniem tego modelu.
    Naprawdę cieszę się, że wsparłem Nikon Polska jakąś większą kwotą, ostatni raz trzy lata temu. Całkowicie zgadzam się z puentą blogerki.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  4. #4
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    ATSD, to jak kiepska musi być finansowa sytuacja Nikon Polska, że nie było ich stać, żeby dziewczynie zafundować na przykład D90? Naprawa D70 i tak byłaby w podobnej cenie. Nie rozumiem działania firmy. Czy oni w dziale PR zatrudniają ludzi z łapanki i potem nawet nie sprawdzają kompetencji. Skoro ktoś się skontaktował i obiecał, to mogli się jednak zachować się honorowo i pociągnąć sprawę do końca.
    Tłumaczenie, że nie są zainteresowani promowaniem D70, obnaża taką płytkość mentalną, że aż szkoda słów. Toż mogli zaproponować w zamian na przykład V1 z kitem, bo sadząc po reklamach są bardzo zainteresowani promowaniem tego modelu.
    Naprawdę cieszę się, że wsparłem Nikon Polska jakąś większą kwotą, ostatni raz trzy lata temu. Całkowicie zgadzam się z puentą blogerki.

    Zdyboo, podaj nr telefony, a obiecuję Ci, że obudzi Cię w nocy przedstawiciel znanego producenta rowerów i obieca Ci kilkuletni bezpłatny serwis. Tylko nie zdziw się, że jak wyślesz rower do serwisu, to odeślą Ci go razem z rachunkiem za usługę.
    Czy z tą panienką kontakował się ktoś, kto jest władny podejmować tego typu decyzje?

  6. #6

    Domyślnie

    Przypomina troche moje przepychanki z NP z 2004r. 8 lat minelo a oni nadal w takim samym buszu.

  7. #7

    Domyślnie

    No cóż jakoś mnie ta sytuacja z serwisem nikona nie zdziwiła.
    Rzekłbym to takie typowe, wręcz normalne w ich postępowaniu.......
    nic...

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem dziwny, ale nie widze tu niczego co by mnie oburzało. Jak juz to to, że blogerka ma mieć naprawę za darmo.
    Jak mozna po 5 minutach dostać info, że naprawią i to za darmo ? Serwis nie robi nic innego tylko przeczesuje FB ? Szkoda, że nie nasze forum.
    To, że naprawa kosztuje 1300, a stare body kosztuje mniej - no to co - po prostu body do kosza (na częsci), a nie do naprawy. Bywa.

    Nie wiem kto sie kontaktował z blogerką. Firma PR obsługująca Nikona ? Ludzie z tej firmy mogą obiecywać takie rzeczy bez konsultacji z NP? Ktoś z tej firmy był chyba za bardzo wyrywny.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-12-2012 o 23:34
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    Niby tak ale po grzyba w ogóle się odzywali i obiecywali naprawę za darmo. Mogli chociaż wyjść z twarzą i odpisać że naprawa aparatu nie jest opłacalna i zaproponować jakiś rabacik na nowy albo darmowy przegląd. A tak wyszło jak zawsze...

    Burdel jest nie tylko u nas. W canonie jest to samo. Ot chociażby przykład Adama Trzcionki i jego boju z 5d3. Gdyby ktoś chciał poczytać: http://www.canon-board.info/autoryzo...2/index50.html
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta

    Nie wiem kto sie kontaktował z blogerką. Firma PR obsługująca Nikona ? Ludzie z tej firmy mogą obiecywać takie rzeczy bez konsultacji z NP? Ktoś z tej firmy był chyba za bardzo wyrywny.
    no wlasnie - i to jest oburzające. dobrze zrobila, ze to opisala. nie trzeba dawac blogerom cukierkow, ale jak sie juz oficjalnie obieca, to trzeba dotrzymac slowa. i tyle.

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •