kurcze
obie te gry wyglądają ciekawie i sumarycznie kosztują taniej niż diablo
diablo sobie pykam w starter, ale szerze jak coś popykam, to odstawiam na kilka tygodni i wcale mnie nie ciągnie do ponownego odpalenia gierki.
a żem wypadł z rynku, to nie wiem co teraz się dzieje w świecie rpg i pochodnych.
dzięki za tytuły - trza się zastanowić
Szukaj




Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami