Close

Strona 48 z 73 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #471

    Domyślnie

    129h 15 min i dopiero drugi legendarny przedmniot... Jak u Was w tym temacie??

  2. #472

    Domyślnie

    3 legendarne przy podobnym czasie, i to dla średniego levelu postaci ;|
    Choć doszedłem do 60 lvl barbarzyńcą i na inferno jak poptrzyłem na statystyki ludzi którzy ze mną grają to mi szczena opadła.
    Ja mam 40k życia i zadaje jakieś 13k dmg, ludzie mają spokojnie po 20-30 k dmg
    fulfrejm

  3. #473

    Domyślnie

    nie przejmuj się dmg w stylu 240k to jest sztucznie podbijane przez criticala i %do criticala, koniec końców jest dużo mniej, ale fakt na tyle dużo żeby przez inferno przejść bez bólu..

    http://eu.battle.net/d3/pl/profile/darkmajin-2682/ koszą mnie na inferno jak chcą chyba pójdę w krytyka jak wszyscy

  4. #474

    Domyślnie

    Ech, ja mam w tej chwili 45% szansy na kryt i 220% obr od kryta i na Iakcie farmię bez problemu (0,5h na 100k gold) ale w II akcie na bezludnych piaskach to już taki wwpier++ol dostaję że więcej tracę na naprawy niż się cokolwiek posuwam do przodu... a bazowy dmg mam 40k, 30k hp i ok 400 res...

    A legendy znalazłem dwie i to straszne śmieci
    I jestem w kropce bo bez ozbierania 10-20m golda na jakiś lepszy sprzęt nie ruszę do przodu a przy mojej wydajności uzbieranie takiej kasy to 100h grania a gram 1-2h co któryś dzień

  5. #475

    Domyślnie

    Ja mam bazowy dmg 18k 42k hp i od 700 -1000 resow i szansa na blok 28%. Teraz jakos powoli przetaczam sie przez 3 akt inferno. Elity wszystkie rozwalam. Czasem gine z 4-5 razy ale w koncu ich ubije. Niestety wiecej wydaje na naprawy niz zbieram zlota wiec od czasu do czasu musze sie wrocic zeby pofarmic i w 1h kolo 200k uzbieram.
    PS jakby ktos chcial to mam 2reczny topor 1200dmg na sprzedaz
    Ostatnio edytowane przez login_87 ; 27-09-2012 o 16:06

  6. #476

    Domyślnie

    A ja ostatnio ubiłem Diabła na Infie
    Jadę Barbem. Podstawowego dmg mam jakieś 43k, life 54k, szansa na crit. 45% bez buffa, obrażenia od crit. jakieś 350%, odporności bez buffa najmarniej 6xx. Z buffem 800-900

    1,2 i nawet 3 akt idzie się bez większego problemu.
    4ty to już problemy się zaczynają.

    Teraz zmieniam sobie ustawienia i graty na WW - zobaczymy co z tego wyjdzie :P
    Ostatnio edytowane przez Badol ; 27-09-2012 o 16:14
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  7. #477

    Domyślnie

    Ja znalazłem 3 legendy na SC i 1 na HC, w sumie po około 250h grania.

    Jak tam u was z MP? Ja mam 10, ale coraz gorzej idzie grając czasami po pracy :/ Ciekawe jak ten nowy patch wyjdzie.

  8. #478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta

    Teraz zmieniam sobie ustawienia i graty na WW - zobaczymy co z tego wyjdzie :P
    WW czyli??

  9. #479

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    WW czyli??
    Czyli tzw. Double tornado barb. Na dwie bronie i główny skill Tornado.
    Ciekawy build ale na początku mam z nim spore problemy.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  10. #480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Czyli tzw. Double tornado barb. Na dwie bronie i główny skill Tornado.
    Ciekawy build ale na początku mam z nim spore problemy.
    Podobno w tej chwili najlepsza, bo najszybsza postać do farmy, ale ... podobno też ma się to w 1.0.5 zmienić. Na szczęście nie gram w ogóle barbem :P

    PS
    Myślałem, że z N już nikt nie gra, bo tyle głosów tu na "nie" było. Może jednak ktoś ma ochotę czasami wieczorem razem pograć? Niekoniecznie dla farmy, szybkiego nabijania czegoś, a tak po prostu.

Strona 48 z 73 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •