Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Toż to chyba właśnie o to chodzi...
    To początek końca tej firmy. Nie zapomnijcie za rok sprzedać akcji jeśli posiadacie, bo rozdęta bańka jaką jest ta firma pęknie.

  2. #12
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Boskie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #14

    Domyślnie

    Dużą kasa to i sentymentów mało. Na dzień dzisiejszy Apple jest warte 621mld $ i ta bańka nie pęknie, dopóki kolejne produkty będą notowały rekordy sprzedaży. Za rogiem jest jeszcze kolejny produkt - telewizor od Apple, oczywiście wynaleziony na nowo
    flickr / Rolleicord, Canon

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gibber Zobacz posta
    Dużą kasa to i sentymentów mało. Na dzień dzisiejszy Apple jest warte 621mld $ i ta bańka nie pęknie, dopóki kolejne produkty będą notowały rekordy sprzedaży. Za rogiem jest jeszcze kolejny produkt - telewizor od Apple, oczywiście wynaleziony na nowo
    "W 1985 r. wskutek konfliktu z Johnem Sculleyem zmuszony do odejścia z Apple. Założył firmę NeXT."

    "Apple wykupiło NeXT w 1996 r. za 402 miliony USD, sprowadzając Jobsa z powrotem do macierzystej firmy, która znajdowała się w kiepskiej sytuacji finansowej. W 1997 r. został on prezesem Apple"

    Tak więc historia pokazuje, że Apple bez Jobsa może szybko wiele stracić.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #16

    Domyślnie

    Raz wniosek był bezzasadny, będzie i drugi, trzeci, ...... aż się delikatesy wykończą. Popieram Czornego z wnioskiem o zawracanie tyłka.
    d200 z bandingiem i jakieś tam różne winietujące szkiełka z aberacjami i dystorsjami...

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Swego czasu podobną "zagwozdkę" miał Microsoft z gościem, który nazywał się Mike Rowe i zarejestrował sobie domenę MikeRoweSoft. http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_vs._MikeRoweSoft

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Kuba, ale sąd USA wyda inny wyrok, który domyślnie jest obowiązujący na terenie całego świata...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez titus1 Zobacz posta
    Kuba, ale sąd USA wyda inny wyrok, który domyślnie jest obowiązujący na terenie całego świata...
    Tylko w jaki sposób, bo spec od prawa nie jestem. Chiny mają swoje sądy. Polska też powinna mieć. Myślę, że polskie sądy są bardziej zdroworozsądkowe, przy czym zdaję sobie sprawę z niedoskonałości ludzi, którzy tam pracują.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    No cóż, marketingowcy i kancelaria prawna obsługująca Apple, co jakiś czas musi udowadniać swoim mocodawcom, że do czegoś są potrzebni i warci są każdych pieniędzy.
    Lubię to.

    Świetne podsumowanie roszczeń tej firmy.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •