Srebrna Anita Włodarczyk. Brawo!
Szukaj
Srebrna Anita Włodarczyk. Brawo!
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
I jest srebro
A nie mówiłem że będzie medal![]()
Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 10-08-2012 o 21:54
Ja tylko delikatnie zwróciłem uwagę
(Po 11 to ja bym w klawiaturę nie trafiał)
A Brazylia zbiła Włochów, i w finale zagra z Rosją. Mam nadzieję, że Rosjanom też dołoży, tak jak to było w grupie.
A w meczu o 3 miejsce trza będzie Bułgarom kibicować, bo może mieć to dla nas znaczenie w rankingu po IO.
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
dosłuchał sie ew. dopatrzył ktoś o co chodziło z tą Niemką? spaliła rzut czy jej nie zmierzyli/zapommnieli?
No jakieś zamieszanie jest. Właśnie na eurosport.pl wyczytałem, że Heidler zaliczono ten rzut (a raczej ponownie zmierzono), i ma brązowy medal. Pewnie za kilkanaście minut napiszą dokładnie co i jak.
Ostatnio edytowane przez sprychu ; 10-08-2012 o 22:26
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Pomylili pomiar odległości. Podali za krótki dystans. Teraz to poprawili.
Tutaj jest coś na temat http://sport.onet.pl/igrzyska/polacy...dal,47188.html Swoją drogą, to lekki obciach dla sędziów, tak się walnąć o 5 metrów
Ciekawe czy teraz Chińczycy złożą protest? Dobrze, że Anita poprawiła odległość w ostatniej próbie i jej srebro jest niezagrożone.
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
oglądałem w polsacie wywiadzik przed chwilką z Możdżonkiem.... cholibka chłopaki nadal nie wiedzą o co chodzi i co się z nimi stało...
Skontaktuj się z nami