ogólnie wielkim fanem naszych występów sportowych nie jestem ale gdzieś czytałem artykuł na temat wysyłania odpowiednich ludzi na taką imprezę, może to wina rozdawania kwalifikacji olimpijskich.. część naszych zawodników miała te kwalifikacje ponad 2 lata temu, więc ciężko wyczuć, czy będzie forma w odpowiednim momencie.... W drużynie USA kwalifikacje podobno rozdawali tym, którzy zwyciężali w zawodach, które były najbliżej olimpiady, może tędy droga, a nie zabieranie zawodników z kontuzjami, bo mają kwalifikację sprzed 2 lat?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami