Close

Strona 23 z 38 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 377

Wątek: IO

  1. #221

    Domyślnie

    może po prostu nie wiedzą, że nie mają szans wygrać z Amerykanami?

  2. #222

    Domyślnie

    Polska - Rosja
    USA - Włochy
    Bułgaria - Niemcy
    Brazylia - Argentyna


    Zwycięzca meczu Polska - Rosja zagra w półfinale z lepszym z pary Bułgaria - Niemcy.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 07-08-2012 o 01:18
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #223
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    No to turniej siatkówki Londyn 2012 czas zacząć

    Pary 1/4 finału:

    Polska - Rosja
    USA - Włochy
    Bułgaria - Niemcy
    Brazylia - Argentyna

    W sumie to wolałbym Brazylię chyba, ale Ruskim też miło będzie skopać zadek

    Edit: Jacek_Z mnie uprzedził
    Edit 2: Ale jak już ogramy Rosję, to z górki mamy
    Ostatnio edytowane przez sprychu ; 07-08-2012 o 01:25
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  4. #224

    Domyślnie

    Moim zdaniem po medalu dla siatkarzy....
    Za szkolne błędy, mogą zapłacić wysoką cenę...

  5. #225
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Włochy, Brazylia, Bułgaria no i ... Rosja to zespoły, które utworzą pary półfinałowe. Patrząc na zespół Ruskich w tym momencie jest bardziej solidnym.

  6. #226

    Domyślnie

    To co było w grupie teraz się kompletnie nie liczy,jest bez znaczenia.Jest mecz z Ruskimi i trzeba grać,walczyć.Niech im się krew z d..y leje,niech rzygają z wysiłku na parkiet.Mogą przegrać ,ale po walce o każdą piłkę.Ruskich trzeba za mordę chwycić i tyle .

  7. #227
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Ale pogrom w eliminacjach biegu na 110m przez plotki... polowa sie wywrocila! A w ostatnim biegu Artur Noga doznal kontuzji czworoglowego uda (przynajmniej tak to wygladalo) zaraz po wystrzeleniu z blokow, a Liu Xiang trafil w pierwszy plotek i sie rozsmarowal na biezni...

  8. #228
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ale pogrom w eliminacjach biegu na 110m przez plotki... polowa sie wywrocila! A w ostatnim biegu Artur Noga doznal kontuzji czworoglowego uda (przynajmniej tak to wygladalo) zaraz po wystrzeleniu z blokow, a Liu Xiang trafil w pierwszy plotek i sie rozsmarowal na biezni...
    Na eurosport.pl piszą, że mięśnia dwugłowego. No i teraz nie wiem komu wierzyć?
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  9. #229
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Im wierzyc, bo przeciez sie zlapal za tyl uda, a tam czworoglowego niet sie pomylilem Co nie zmienia faktu, ze pogrom x miliard bo wygladalo to tak jakby probowali skakac przez za duze plotki...

  10. #230
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    No fakt, rzeź niewiniątek. Ja akurat nie widziałem, ale to co wyczytałem daje jakiś ogólny zarys sytuacji

    "Takiego biegu dawno nie widzieliśmy! Artur Noga nawet nie dotarł do pierwszego płotka, szybko łapiąc kontuzję mięśnia dwugłowego. Chwilę później upadł były mistrz olimpijski Liu Xiang oraz reprezentant Barbadosu Shane Brathwaite. Biegu nie ukończył też na torze pierwszym Moussa Dembele."
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

Strona 23 z 38 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •