Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: Canon EOS M

  1. #11

    Domyślnie

    Canon poszedł tą sama drogą co sony wsadzając do swojej zabawki sensowną matrycę jeżeli chodzi o rozmiar.
    Szkoda że nikon wydziwił i wstawił matrycę rodem z kamerki internetowej.
    nic...

  2. #12

    Domyślnie

    hehe... tylko na DP zobaczyłem prezentację tego bezlustrowca to od razu wiedziałem że na forum powstanie wątek płaczu
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    hehe... tylko na DP zobaczyłem prezentację tego bezlustrowca to od razu wiedziałem że na forum powstanie wątek płaczu

    jak prawdziwy mezczyzna placze... to znaczy, ze jest powod... placz!

  4. #14
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Lepiej idz zobacz jaki placz jest na CB

  5. #15

    Domyślnie

    Najważniejsze w tym przypadku będą obiektywy.
    Jest już pierwszy dobry krok - kitowy naleśnik, który daje dobry obrazek. Jeszcze 2-3 takie szkła i Sony będzie leżało i kwiczało mimo bardzo dobrych aparatów. Bo niebardzo jest co do nich podpinać.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Lepiej idz zobacz jaki placz jest na CB

    tam sie nie zapuszczam... to forum dla profesjonalistow...

  7. #17

    Domyślnie

    I znów Canon zniszczył Nikona na firmamencie aparatów fotograficznych
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SHOX! Zobacz posta
    I znów Canon zniszczył Nikona na firmamencie aparatów fotograficznych
    nom, szczególnie ceną - ok. 5k za zestaw aparat + dwa obiektywy + lampa błyskowa

    dla porównania NEX-5N z dwoma obiektywami i lampą - ok. 2800-3000 zł
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #19

    Domyślnie

    rany !! jacy Ci producenci są beznadziejnie głupi!!!
    tworzą aparaty i wdrażają do produkcji a zupełnie nie wiedzą co powinni sprzedawać
    a wystarczyłoby żeby poczytali forum i ludzi którzy się na tym znają
    ...
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    D5100 N18-55 N50 1.8G SamY 8 3.5 NEX-5N 18-55 + trochę gratów do PANO360

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiciury Zobacz posta
    rany !! jacy Ci producenci są beznadziejnie głupi!!!
    tworzą aparaty i wdrażają do produkcji a zupełnie nie wiedzą co powinni sprzedawać
    a wystarczyłoby żeby poczytali forum i ludzi którzy się na tym znają
    ...
    Wykazujesz niepokojącą wiarę w dobre intencje korporatronów.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •