Witam,
Jesli sprzet byl zakupiony w Norwegii to do gwarancji wystarczy paragon. A czasami i bez tego gwarancja jest realizowana. Jest duzo prosciej niz w Polsce. Moja gwarancja nie ma zadnego wpisu.
Z drugiej strony, zeby dowiedziec sie cos o danej osobie wystarczy wyszukiwarka: http://www.gulesider.no/person/resultat/99877876 Trudniej jest sie ukryc w szarej strefie.
Pozdrawiam,
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami