Close

Strona 145 z 556 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195245 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 441 do 1 450 z 5556
  1. #1441

    Domyślnie

    no własnie... mało prawdopodobne żeby cena D600 była poniżej 1500$ - sądzę że może być wyższa; w każdym razie pewnie nie powinna przekroczyć 2000$. W związku z tym w FX byłby D600 - 1500-2000$
    D800 - 3000$ (nie ma co obniżać bo za bardzo zbliży się do D600),
    D800E - 3300$
    D4 - 6000$
    Ewidentenie zostaje "dziura" w okolicy 4500$ na miniD4
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  2. #1442

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    no własnie... mało prawdopodobne żeby cena D600 była poniżej 1500$ - sądzę że może być wyższa; w każdym razie pewnie nie powinna przekroczyć 2000$. W związku z tym w FX byłby D600 - 1500-2000$
    D800 - 3000$ (nie ma co obniżać bo za bardzo zbliży się do D600),
    D800E - 3300$
    D4 - 6000$
    Ewidentenie zostaje "dziura" w okolicy 4500$ na miniD4
    Ale, że co...reporter zostanie z reką w nocniku zmuszony do kupna D4? A gdzie D700 lub jego następca?

  3. #1443

    Domyślnie

    jest i druga używana sztuka D800 na alledrogo
    http://allegro.pl/nikon-d800-sigma-5...420401895.html
    Pierwsza była zaraz po pjawieniu się w FJ-gdześ było o tym w tym wątku?
    Ciekawe, ciekawe?

  4. #1444

    Domyślnie

    Nie wiem czy kogos to zainteresuje, ale ja d800 zamowilem w piatek a w poniedzialek odebralem. Zamowiony przez internet w Pixmania.be Wiec z dostepnoscia jest chyba troszke lepiej.

  5. #1445

    Domyślnie

    sądząc po tym czego nie ma w "zestawie" nie zdziwiłbym się gdyby ktoś w norwegii szukał tego aparatu.
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  6. #1446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Sądzę żę pojawienie się D600 może odwlec redukcję ceny D800tki.
    A dlaczego ma być redukcja? Uważam, że wart jest swojej obecnej ceny i redukcji w najbliższych miesiącach nie spodziewam się.

    Ceny na Allegro i inne dobre, zbyt dobre okazje - można 4 litery umoczyć, własne.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #1447

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    A dlaczego ma być redukcja? Uważam, że wart jest swojej obecnej ceny i redukcji w najbliższych miesiącach nie spodziewam się.
    A ja wręcz przeciwnie, moim zdaniem cena D800 po wejściu na rynek D600 spadnie.
    Część chętnych na D800 dostanie tańszą alternatywę FF.
    Skrócą się kolejki, towaru (d800) będzie więcej, cena spadnie poniżej sugerowanej.

    Śmiem domniemywać że wyższość d800 będzie widoczna tylko przy profesjonalnych zastosowaniach z topowym szkłem.

    Przy d600 zmaleją kłopoty z dużymi plikami, więcej kasy zostanie na szklarnie, na mniejsze gabaryty też znajdą się chętni.

    Już teraz widać że większość zdjęć ludzi którzy pokupili D800 to dzieci/koty/psy itp. które i tak kończą na etapie zgrania na HDD który padnie za 2 lata i będzie można kupić d900 żeby zrobić nowe zdjęcia. A nawet jak HDD nie padnie to i tak nikt tych tysięcy zdjęć już nie będzie przeglądał.
    To zastosowania do jakich D600 wystarczy z gigantycznym marginesem.

    Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze w tym wątku zdjęć w których widać by było potęgę rozdzielczości i DR matrycy D800. Może wyjątkiem są zdjęcia ptaków Pawła Pawlaka, tam widać że d800 to super telekonwerter

    Ja się prowokacyjnie zapytam - gdzie są niesamowite landszafty, pięknie tonalnie portrety, czy studio z gryzącym w oczy detalem?
    Chętnie bym pooglądał.
    Kryhu
    Z6II | Z50 | D700 | N28/1.4e | S50/1.4 | N85/1.4g | Z24-70/2.8s | N200/2vr | Z16-55 |

  8. #1448

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    no własnie... mało prawdopodobne żeby cena D600 była poniżej 1500$ - sądzę że może być wyższa; w każdym razie pewnie nie powinna przekroczyć 2000$. W związku z tym w FX byłby D600 - 1500-2000$
    D800 - 3000$ (nie ma co obniżać bo za bardzo zbliży się do D600),
    D800E - 3300$
    D4 - 6000$
    Ewidentenie zostaje "dziura" w okolicy 4500$ na miniD4

    d-jednocyfrowe to tylko na zdjeciach sa takie duze... w reku zupelnie gina... zakladam ze te ktore sa teraz to wersja mini... moze pokaza cos pokazniejszego... jedynki canona sa jakies takie wypasione... duze i majestatyczne

  9. #1449

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kryhu Zobacz posta
    A ja wręcz przeciwnie, moim zdaniem cena D800 po wejściu na rynek D600 spadnie.
    Część chętnych na D800 dostanie tańszą alternatywę FF.
    Skrócą się kolejki, towaru (d800) będzie więcej, cena spadnie poniżej sugerowanej.
    Już 2 miesiące D800 jest na rynku, cena wzrosła i są zapisy. Kiedy będzie D600 lub "coś tam" tego nikt nie wie; ciągłe niekończące się dywagacje. Są już nawet opinie, że na pewno będzie gorsza.

    Cytat Zamieszczone przez Kryhu Zobacz posta
    Przy d600 zmaleją kłopoty z dużymi plikami, więcej kasy zostanie na szklarnie, na mniejsze gabaryty też znajdą się chętni. ...
    To zastosowania do jakich D600 wystarczy z gigantycznym marginesem.
    Mnie duże pliki w niczym nie przeszkadzają, aczkolwiek po wielu forumowych wypowiedziach bałem się ich niesłusznie. Z pozostałą częścią wypowiedzi całkowicie zgadzam się z Tobą.

    Uważam, że bardzo wiele osób kupuje sprzęt na wyrost, mocno na wyrost; nie tylko w przypadku D800. Znaczy się, że stać ich emocjonalnie na odrobinę szaleństwa.

    Nie zmieniam jednak zdania, iż jest dobrą puszką, która w porównaniu z innymi warta jest swej ceny.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  10. #1450

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    d-jednocyfrowe to tylko na zdjeciach sa takie duze... w reku zupelnie gina... zakladam ze te ktore sa teraz to wersja mini... moze pokaza cos pokazniejszego... jedynki canona sa jakies takie wypasione... duze i majestatyczne
    Podoba mi się Twoje poczucie humoru.

    Starsze oprogramowanie ViewNX i Transfer może uszkodzić RAW-y z nowych lustrzanek.

    http://www.swiatobrazu.pl/nikon-ostr...nek-26737.html
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

Strona 145 z 556 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195245 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •