Close

Strona 144 z 556 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154194244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 431 do 1 440 z 5556
  1. #1431

    Domyślnie

    http://www.dpreview.com/news/2012/06...on-D800-review

    Polecam analizę zdjęć uaktualnionego testu d800 w konfrontacji z d800e

    Nigdy nie korzystałem z Capture One - ale chyba warto się nad tym programem pochylić (klarowność wywołanego zdjęcia w porównaniu z ACR czy CNX robi wrażenie - choć nie jest to oczywiście różnica dramatyczna)

  2. #1432

    Domyślnie

    Zaklinam szpetnie - mówiłem sobie,że nie potrzebuję tylu MPix, że ten kolorowy szum taki mało analogowy. A teraz .... a teraz po obejrzeniu kilku NEF'ow, wyciągnięciu kilku cieni i wydruku kilku fotek (A4) nadal mówię to samo.


    Tylko że teraz chce, bezsensownie pożądam i pragnę D800/E.


    Ja - który nawet zdjęć nie umiem robić.

    Cholera. Fajna puszka.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  3. #1433

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zolty Zobacz posta
    Tylko że teraz chce, bezsensownie pożądam i pragnę D800/E.
    Ja - który nawet zdjęć nie umiem robić.
    No, mam podobnie. Czy nawet dokładnie tak samo
    Ale kupię go nie wcześniej, niż jak cena spadnie do jakichś 30% obecnej - więc za szybko to nie bedzie
    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  4. #1434

    Domyślnie

    No tak, ale wtedy bedzie D-1000000000 i bedzie mial p..dylion Megapixeli, Iso max jakies 5 mln i DR=85; i znowu bedziemy sie slinic...
    Cena to jedno, choroby wieku dzieciecego to drugie, a dostepnosc to trzecie i pierwsze w jednym.
    Na razie odboj - poczekam i przemysle czy zaspokojenie mojego onanizmu sprzetowego jest warte takich pieniedzy.

    Moze lepiej zapisze sie na kurs fotografii amatorskiej?
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  5. #1435

    Domyślnie

    Macie pewnie rację: nie warto teraz kupować, opłaca się poczekać. Poprawi się dostępność, spadną ceny.
    Dodam tylko, że osobiście nie żal mi wydanych pieniędzy: jestem mega zadowolony z przesiadki na D800. Nie wykluczam, że podobnie miałbym z D700
    Kupując nie byłem przekonany, czy nie robię źle. Mając te paręset fotek więcej wiem, że zrobiłem dobrze. W tej chwili nie miałbym wątpliwości i kupiłbym natychmiast ten sam aparat. 0 buyer's remorse. Nieczęsto zdarza mi się to przy tak dużych kwotach wydawanych na rozrywki

  6. #1436

    Domyślnie

    Jak znam siebie i impulsywność w zaspokajaniu swoich podstawowych potrzeb przyjemnościowych, to gdyby tylko był dostępny w sklepach, to byłby również (już) dostępny w mojej torbie

    Co do Buyer's Remorse - jeśli chodzi o wydatki na przyjemności nie mam z tym problemów od czasu kiedy się ożeniłem - to był i jest mój największy wydatek abonamentowy na przyjemności.
    Nic nie może się równać.

    Przepraszam admina i "zielonych" za ten OT, a teraz znikam z wątku i idę pokornie czekać na dostawy D800E.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  7. #1437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamouse Zobacz posta
    Macie pewnie rację: nie warto teraz kupować, opłaca się poczekać. Poprawi się dostępność, spadną ceny.
    Dodam tylko, że osobiście nie żal mi wydanych pieniędzy: jestem mega zadowolony z przesiadki na D800. Nie wykluczam, że podobnie miałbym z D700
    Kupując nie byłem przekonany, czy nie robię źle. Mając te paręset fotek więcej wiem, że zrobiłem dobrze. W tej chwili nie miałbym wątpliwości i kupiłbym natychmiast ten sam aparat. 0 buyer's remorse. Nieczęsto zdarza mi się to przy tak dużych kwotach wydawanych na rozrywki

    Z dostępnością D800 może nie być tak wesoło w najbliższym czasie biorąc pod uwagę, że na horyzoncie jest D600, chyba, że ten ostatni nie będzie składany w Japonii..

  8. #1438

    Domyślnie

    raczej na pewno nie bedzie skladany w JP

  9. #1439

    Domyślnie

    Sądzę żę pojawienie się D600 może odwlec redukcję ceny D800tki.
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    Paweł

  10. #1440

    Domyślnie

    Może tak być bo będzie większy wybór w różnych przedziałach cenowych.
    Swoją drogą ciekawe jak wycenią D600, podobno ma być dosyć agresywnie, może coś koło 7k pln.

Strona 144 z 556 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154194244 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •