Close

Strona 147 z 556 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 461 do 1 470 z 5556
  1. #1461

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    sądząc po tym czego nie ma w "zestawie" nie zdziwiłbym się gdyby ktoś w norwegii szukał tego aparatu.
    Z ciekawości wyslalem zapytanie o gwarancje, dowód zakupu...DOstalem maila , że własnie aparat sprzedano i faktycznie aukcja zakonczyla się... Jednak po godzinie czasu dostalem drugiego maila , że jednak nie sprzedany... Na moje pytanie o dowód zakupu, gwarancje (pal licho pudelko - nie wszyscy trzymaja) dostałem odpowiedz ze niestety gdzies sie zagubiła... napisalem ze w takim razie raczej nie jestem zainteresowany zwlaszcza brakiem gwarancji przy sprzecie za taka kase.. Dostalem odpowiedz ze "Możemy ponegocjować cene"...... heh..
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  2. #1462

    Domyślnie

    Jakaś dziwna ta transakcja ???!!!
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 22-06-2012 o 19:44
    NIKON

  3. #1463

    Domyślnie

    Może ktoś kto rzekomo kupił również dopiero po fakcie dowiedział się ze poza puszką ładowarka i obiektywem NIC wiecej nie ma
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  4. #1464

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarek78 Zobacz posta
    Z ciekawości wyslalem zapytanie o gwarancje, dowód zakupu...DOstalem maila , że własnie aparat sprzedano i faktycznie aukcja zakonczyla się... Jednak po godzinie czasu dostalem drugiego maila , że jednak nie sprzedany... Na moje pytanie o dowód zakupu, gwarancje (pal licho pudelko - nie wszyscy trzymaja) dostałem odpowiedz ze niestety gdzies sie zagubiła... napisalem ze w takim razie raczej nie jestem zainteresowany zwlaszcza brakiem gwarancji przy sprzecie za taka kase.. Dostalem odpowiedz ze "Możemy ponegocjować cene"...... heh..
    a później ponegocjujemy z adwokatem

  5. #1465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karrampuk Zobacz posta
    a później ponegocjujemy z adwokatem
    No jakoś to o tym samym pomyślałem !!!
    NIKON

  6. #1466

    Domyślnie

    Na allegro wszystkie wystawione D800 to ściema nikt nie ma puszki na stanie.

  7. #1467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirek Zobacz posta
    Jakaś dziwna ta tranzakcja ???!!!
    że co dziwne (Oo)...

    Ale z dostępnością faktycznie jest problem, jak z nowymi puszkami będzie tak samo to średnio to widzę
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  8. #1468

    Domyślnie

    hej

    z dostepnoscia jest faktycznie slabo.. ja mialem to szczescie, ze dzisiaj napisalem maila w sprawie dostepnosci d800 w foto-plusie i o 17 odebralem aparat.
    Warto tez skontaktowac sie z FotoGandinim - wiem, ze dzisiaj mial dostawe d800. Byc moze jeszcze cos bedzie wolne

    pozdr.
    Pawel

  9. #1469

    Domyślnie

    Większosć postó∑ w tym wątku nie ma nic wspólnego z jego tytułem, proponuję założyć nowy pt: Dostępność, Gdzie kupić D800 czy coś podobnego.

  10. #1470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrr Zobacz posta
    Większosć postó∑ w tym wątku nie ma nic wspólnego z jego tytułem, proponuję założyć nowy pt: Dostępność, Gdzie kupić D800 czy coś podobnego.
    A ja się pytam po co zakładać nowy temat?!
    Mało Ci jednego? -> http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=207655

Strona 147 z 556 PierwszyPierwszy ... 4797137145146147148149157197247 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •