Z ciekawości wyslalem zapytanie o gwarancje, dowód zakupu...DOstalem maila , że własnie aparat sprzedano i faktycznie aukcja zakonczyla się... Jednak po godzinie czasu dostalem drugiego maila , że jednak nie sprzedany... Na moje pytanie o dowód zakupu, gwarancje (pal licho pudelko - nie wszyscy trzymaja) dostałem odpowiedz ze niestety gdzies sie zagubiła... napisalem ze w takim razie raczej nie jestem zainteresowany zwlaszcza brakiem gwarancji przy sprzecie za taka kase.. Dostalem odpowiedz ze "Możemy ponegocjować cene"...... heh..
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami