Close

Strona 32 z 73 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Wskrzeszanie w multi podczas walki z bossami (a raczej champion i elite packami, bo bossowie są słąbi i idą na raz) - you made my day Całe Nightmare i dużą część pierwszego aktu Hell przeszedłem na multi i wskrzeszanie to było tylko wtedy, gdy boss już leżał albo nie stanowił zagrożenia (znaczy miał tak mało życia, że jedna postać zaciuka jego zanim on zaciuka ją). Poza tym każdy był skupiony przede wszystkim na biciu i swoim HP, bo osoba, która wzięłaby się za wskrzeszanie, za chwilę sama potrzebowałaby tego samego (przez kilka sekund stoi i nic nie może robić). Poza tym wskrzeszenie przez inną postać jest instant, więc przy packu z fire chains, molten czy arcane enchanted ("lasery") jest spora szansa na zgon instant. Lepiej lecieć od checkpointu - nie absorbujemy innych i nie wstajemy w samym środku rozpierduchy bez mantr/aur itp.
    Ja piszę na podstawie autopsji. Mnie jest łatwiej grać w multi niż single. A o wskrzeszaniu... znów chodziło mi o to, że jak jesteś sam i ginie, to bossa musisz pokonywać od NOWA. Jak jest was dwójka, to jak jeden zginie a drugiemu wystarczy sił, to wskrzesza poprzedniego i nie trzeba pokonywać bossa od nowa. Diablo na Hell tak pokonaliśmy we 3 właśnie. Generalnie każdy umierał w innym momencie i dzięki temu pokonaliśmy, bo mogliśmy się wskrzeszać. Ja robię czarkę typowo pod DPS na razie, więc jestem na jednego hit'a. Za to DPS na razie mam 16k przy wejściu w 60 lev.

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Z AH jest jeden problem - uczynił crafting zupełnie nieopłacalnym. W patchu 1.03 Blizzard ma podobno coś z tym zrobić (obniżyć koszty), ale lepiej, żeby nie skończyło się na obniżeniu kosztów szkolenia kowala/jubileta. IMHO craftowanie nie powinno wymagać złota, tylko składników, wtedy byłby to jakiś wybór w stosunku do AH.
    Problem AH, to jest inny problem niż taki, że jest to wtedy gra MULTI. Odnosiłem się tylko do tego, że jeśli ktoś gra single, to nie powinien korzystać z AH. A wtedy gra staje się trudniejsza, bo ciężej jest znaleźć dobre przedmioty w grze niż na AH.

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Nie każdy ma ochotę przechodzić grę 4 razy.
    Chyba jednak jesteś osobą, która narzeka, a nigdy nie grała. Przecież przechodząc diablo na normal single nie możesz wszystko rozwinąć i znaleźć Już głupi Crafting rozwiniesz do 4 czy 5 poziomu tylko. To co to za przyjemność. Jak chcesz przejść grę i odłożyć, to nie sięgaj po diablo.

  2. #312

    Domyślnie

    Gra ktoś w trybie hardcore? Śmierć=koniec gry ? :/
    D90

  3. #313

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nathaniel Zobacz posta
    Gra ktoś w trybie hardcore? Śmierć=koniec gry ? :/
    Jeszcze nie Jeszcze tydzień temu miałem problemy fps'owe (miejscami 7fps) z Nvidią i przez to więcej ginąłem, ale od jednego z patchów Blizzarda jest już zawsze >40 fps, więc już tak nie ginę. Czyli niedługo spróbuję

  4. #314

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nathaniel Zobacz posta
    Gra ktoś w trybie hardcore? Śmierć=koniec gry ? :/
    Koniec gry i format c: ;>

  5. #315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Koniec gry i format c: ;>
    Młotkiem
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  6. #316

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Ja piszę na podstawie autopsji. Mnie jest łatwiej grać w multi niż single. A o wskrzeszaniu... znów chodziło mi o to, że jak jesteś sam i ginie, to bossa musisz pokonywać od NOWA. Jak jest was dwójka, to jak jeden zginie a drugiemu wystarczy sił, to wskrzesza poprzedniego i nie trzeba pokonywać bossa od nowa. Diablo na Hell tak pokonaliśmy we 3 właśnie. Generalnie każdy umierał w innym momencie i dzięki temu pokonaliśmy, bo mogliśmy się wskrzeszać. Ja robię czarkę typowo pod DPS na razie, więc jestem na jednego hit'a. Za to DPS na razie mam 16k przy wejściu w 60 lev.
    Ja Cię rozumiem, tylko z moich doświadczeń wynika, że szybciej i skuteczniej jest skorzystać z "restart from last checkpoint", bo pozostali graczy są zbyt zajęci, żeby się bawić wskrzeszaniem. A bossowie, że tak powiem, fabularni (na końcu aktu i po drodze, typu Maghda czy inni spotykani w toku fabuły) są tak banalni, że wskrzeszanie jest zbędne, chyba że ktoś nie ogarnia co się dzieje i stoi w miejscu jak faja Zabawa jest z champion (żółty + miniony) i elite (grupka niebieskich) packami, spotykanymi losowo na mapie - tu przy odpowiednich affixach zgon jest szybki i częsty, a stanie nieruchomo w miejscu, żeby wskrzesić kolegę, jest gwarantowanym sposobem na zaliczenie własnego zgonu.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #317

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Ja Cię rozumiem, tylko z moich doświadczeń wynika, że szybciej i skuteczniej jest skorzystać z "restart from last checkpoint", bo pozostali graczy są zbyt zajęci, żeby się bawić wskrzeszaniem. A bossowie, że tak powiem, fabularni (na końcu aktu i po drodze, typu Maghda czy inni spotykani w toku fabuły) są tak banalni, że wskrzeszanie jest zbędne, chyba że ktoś nie ogarnia co się dzieje i stoi w miejscu jak faja Zabawa jest z champion (żółty + miniony) i elite (grupka niebieskich) packami, spotykanymi losowo na mapie - tu przy odpowiednich affixach zgon jest szybki i częsty, a stanie nieruchomo w miejscu, żeby wskrzesić kolegę, jest gwarantowanym sposobem na zaliczenie własnego zgonu.
    No właśnie ja z niektórymi Bossami miałem problem, ale to ze względu np. na przedmioty. Nie znalazłem nic fajnego z odpornościami i np. uciekać i walić nie było problemem, ale w przypadku kilku są takie miejsca, że ciężko uciec od ognia, a jak się nieżyje po sekundowym zetknięciu, to ciężko jest wtedy go przejść. Wtedy trzeba wrócić się i szukać sprzętu pod danego bossa.
    Generalnie od ostatniego patcha też zmniejszony został tzw. "loot" i coraz gorzej znaleźć coś fajnego jak się nie gra często.

    Ja mam problem tylko z tymi czempionami co w sekundą potrafią być przy Tobie lub ściągają Cię w magiczny sposób do siebie. Bo wtedy nie zdążę nic zrobić i leżę po jednym uderzeniu. Jeśli z takiej paczki rozwala już 1 lub 2 i zostaje ich maksymalnie dwóch to idzie już łatwo.

    EDIT:
    Ja np. miałem na hell ciężko, ale dlatego, że nie chciałem kupować nic na AH znów za bardzo, a znaleźć broni nie mogłem. W końcu stwierdziłem, że muszę kupić, bo i tak nic nie znajdę i za 70k złota zmieniłem swój DPS z 6k na 13k. Nie wiem ile musiałbym grać, żeby znaleźć coś dla siebie, ale naprawdę było ciężko. Nawet z męstwem nefelmanów.
    Ostatnio edytowane przez Sendilkelm ; 06-06-2012 o 14:16

  8. #318

    Domyślnie

    Heh, ja wydałem wczoraj na broń 2.5k zmieniając DPS z 2k na 4k. Na akt 2 starcza póki co, szczególnie, że obie bronie mają duże bonusy do DEX i VIT i do life per hit (łącznie z mantrą dostaję kilkaset HP za każde trafienie).
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #319

    Domyślnie

    A moje dziecko zahandlowało właśnie jakiś scyzoryk (damage 905 i + 25 szybkości) za 1.1 mln.
    Generalnie chłopak więcej handluje od kilku dni niż gra.
    Blizzardowi ten pomysł z AH najwidoczniej sie udał i młodzieży przypadło to do gustu.
    Szary, cichy człowiek.

  10. #320

    Domyślnie

    Dzisiaj skończyłem solować 1 akt inferno DH 15k życia i dps 55k(ze strzelcem wyborowym bez ~ 35k) - zdziwiłem się jak łatwy był.
    Drugi akt to masakra nie umiem do check pointa dojść bo ginę 100 razy po drodze

Strona 32 z 73 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •