Jakby ktoś posiadał zbędny kluczyk dla kumpla, to chętnie przygarnę by potrialować. Lubię patrzyć jak mechanika jest w grach zrobiona. W D2 grałem trochę swego czasu - oj fajnie bywało.
W ramach rewanżu obiecuję przesłodzoną i *inną* recenzję jednego wątku zdjęciowego.![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami