Close

Strona 22 z 73 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #211

    Domyślnie

    Jakby ktoś posiadał zbędny kluczyk dla kumpla, to chętnie przygarnę by potrialować. Lubię patrzyć jak mechanika jest w grach zrobiona. W D2 grałem trochę swego czasu - oj fajnie bywało.
    W ramach rewanżu obiecuję przesłodzoną i *inną* recenzję jednego wątku zdjęciowego.

  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    Juz jakas aktualizacja jest? szybko
    Trochę zmian balansu było, muszą uaktualnić opisy w grze i chyba jakieś bugi się trafiły.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #213

    Domyślnie

    http://www.alert24.pl/alert24/1,8488...do_Diablo.html

    Kup kod do Diablo.
    Stan: kolekcjonerski.
    D200 plus graty...

  4. #214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Tylko w D2 było tak, że poziom postaci się kończył na 99, a mobków na 85. A w D3 postać się kończy na 60, a mobki na 61 Do tego różnica między poziomami jest dużo większa.
    Moby mają do 64 poziomu. 61 miały mieć w starej wersji inferno, która nie obowiązuje.

    Te głupoty na temat tego jakie to d3 jest łatwiejsze/trudniejsze ciężko czytać. Niektórzy chyba już zapomnieli (albo nie mają pojęcia) jakie było D2 w wersji przed 1.08, o tym że odporności zostały zwiększone z czasem, a niewrażliwości pojawiły się 2 lata po premierze (albo i później). D2 przechodziło się w jeden dzień na normalu, w pół dnia koszmar. Nie liczę tutaj biegnięcia przed siebie czy taxi albo gry w party. D3 jest dłuższe, mi normal wydaje mi się podobny jak w d2 chociaż jak przejdę go setny raz to pewnie będzie prostszy niż teraz. Koszmar trudniejszy i piekło podobne, ale łatwiejsze niż po patchu z niewrażliwościami. No i połowo osób tutaj porównuje d3 do LoDa a nie do samej podstawki.

  5. #215

    Domyślnie

    No i Diablo na normalu padł, skończyłem na poziomie niemalże 34 (zabrakło mi ostatnich 10%). Banalny był, ale z drugiej strony przy Monku z 4.5k HP i prawie 400 damage to nie mogło być inaczej Najtrudniejszy był chyba Belial, przez cały trzeci i czwarty akt nie zginąłem ani razu.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #216

    Domyślnie

    Ciekawe, kiedy wydadzą dodatek.

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    No i Diablo na normalu padł, skończyłem na poziomie niemalże 34 (zabrakło mi ostatnich 10%). Banalny był, ale z drugiej strony przy Monku z 4.5k HP i prawie 400 damage to nie mogło być inaczej Najtrudniejszy był chyba Belial, przez cały trzeci i czwarty akt nie zginąłem ani razu.
    a ile czasu Ci zajelo przejscie? ja levelowo mialem podobnie tylko zycia mniej bo niecale 3k :P ( barbarzynca) a damage kolo 430.


    Takie pytanie mam grał juz ktos w ukrytym LVL z kucykami pony? Mi jak narazie udalo sie znalezc tylko tecze i grzyba....


    - Czarny Grzyb (Black Mushroom) – pojawia się na pierwszym poziomie Katedry – Akt 1
    - Piszczel Leoryka (Leoric’s Shinbone) – znajdziemy ją w kominku w jednej z sal Posiadłości Leoryka – Akt 1
    - Płynna tęcza (Liquid Rainbow) – Tajemnicza Jaskinia na południu Oazy Dalgura – Akt 2 (niżej znajdziesz więcej informacji jak ją zdobyć)
    - Dzwonek Wirta (Wirt’s Bell) – do kupienia od małej dziewczynki w II Akcie, znajdziemy ja na targowisku albo w ukrytym obozie, zależnie od tego na jakim queście jesteśmy, Dzwonek Wirta kosztuje 100 000 złota – Akt 2
    - Błyskotliwy Kamień (Gibbering Gemstone) – wypada z Chiltary, losowego potwora pojawiające się dungeonie w Pieczarach Mrozu, pieczary te występują losowo na mapie, na której musimy zniszczyć balisty – Akt 3
    - Schemat: Pasterski Kostur – schemat, który musimy zanieść do kowala, żeby przy pomocy powyższych, pozostałych przedmiotów stworzyć kostur, schemat ten losow wypada z Izuala, bossa, którego znajdziemy chwilę przed ostateczną walką z Diablo – Akt 4

    Przedmioty te (oprócz Dzwonka Wirta) występują losowo więc czasem będziemy musieli nieco się namęczyć żeby je zdoby

  8. #218

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia, grałem mocno na raty - jest takie info gdzieś w grze?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #219

    Domyślnie

    ale zes spoiler zapodal login
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Nie mam pojęcia, grałem mocno na raty - jest takie info gdzieś w grze?
    Na ekranie wyboru postaci w statystykach możesz sprawdzić

Strona 22 z 73 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •