Ciekawe, że trafiłem właśnie na artykuł na ten temat w POLITYCE... Fakt, firma wyceniana najpierw na 0,5 mld nagle została kupiona przez FB za 2x tyle - dmuchanie kolejnej bańki. Ale chyba internet jest taką jedną wielką bańką, wystarczy wtyczkę z któregoś serwera wyciągnąć i ludzie wariują... Sam się dziwię, jak to mogło kiedyś działać, że bez netu i komórek dawali radę...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami