Banka dotcomow to pikus przy eko-bance do ktorej wszyscy doplacamy![]()
Szukaj
Banka dotcomow to pikus przy eko-bance do ktorej wszyscy doplacamy![]()
za Fotopolis:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...bi-krok-wstecz
No i te fajne fotki wrzucone przez użytkownika mogą być sprzedane w celach reklamowych bez wiedzy autora, bez wynagrodzenia za jego "ciężką pracę"
D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Skontaktuj się z nami