Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Instagram

  1. #31

    Domyślnie

    Banka dotcomow to pikus przy eko-bance do ktorej wszyscy doplacamy

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Banka dotcomow to pikus przy eko-bance do ktorej wszyscy doplacamy
    A czy Instagram jest ekologiczny? wracając do temu.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Bańkę dotcomów napompowały przede wszystkim fundusze "venture capital", które bez opamiętania i lekkomyślnie oferowały kapitał, wszelkiej maści, mnożącym się jak króliki firmom internetowym, produkującym wirtualne nic.
    Tu nie jest problem, że fundusze, tylko to, że bez opamiętania. Problemem nie jest, że FB zainwestował w wielkie nic, problemem może być jak znowu stanie się to znowu modne.

  4. #34
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    231

    Domyślnie

    za Fotopolis:
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...bi-krok-wstecz

    No i te fajne fotki wrzucone przez użytkownika mogą być sprzedane w celach reklamowych bez wiedzy autora, bez wynagrodzenia za jego "ciężką pracę"
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robertG7 Zobacz posta
    za Fotopolis:
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...bi-krok-wstecz

    No i te fajne fotki wrzucone przez użytkownika mogą być sprzedane w celach reklamowych bez wiedzy autora, bez wynagrodzenia za jego "ciężką pracę"
    Instagram wycofal się z tej zmiany wczoraj. Na razie Terms and Conditions nie ulegną zmianie.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Instagram wycofal się z tej zmiany wczoraj.
    Za maksymalnie rok wprowadzi to znowu i nikt wtedy nie piśnie.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekkania Zobacz posta
    Za maksymalnie rok wprowadzi to znowu i nikt wtedy nie piśnie.
    Calkiem możliwe, zobaczymy.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •