a ja uwazam, ze instagram jest super. tam sa w wiekszosci zdjecia, ktore gdyby nie instagram, nigdy nie znalazlyby sie w sieci. prosze o wskazanie miejsca w sieci, gdzie mozna sobie poogladac zycie na ulicach powiedzmy NY? najlepszy aparat to taki ktory sie ma przy sobie. kilka efektow robia z totalnej kupy jaka produkuje telefon calkiem fajne zdjecia. zamiast pompowac balon lepiej poswiecic ten czas na pogrzebanie w instagramie. mozna spotkac wiele fajnych zdjec, wcale nie koniecznie lakieru do paznokci czy kubka z kawa![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami