Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: F100 vs F2

  1. #1

    Domyślnie F100 vs F2

    Witam! Który aparat jest wg Was lepszy? Chcialbym sobie kupic wlasnie albo jeden albo drugi ale nie wiem ktory lepszy.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym kupił F100. F2 fajnie wygląda i to jednocyfrowy korpus, ale to już wiekowa konstrukcja i trzeba mieć świadomość jej ograniczeń.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    bez kryteriów wyboru to mozna powiedziec ze F100 bo się lepiej wymiawia, z kolei F2 się szybciej pisze i ma swój klawisz na klawiaturze etc..

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    bez kryteriów wyboru to mozna powiedziec ze F100 bo się lepiej wymiawia, z kolei F2 się szybciej pisze i ma swój klawisz na klawiaturze etc..
    Idąc w tym kierunku, FG będzie najbardziej wygodny
    Pozdrawiam,
    Marcin

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Idąc w tym kierunku, FG będzie najbardziej wygodny
    To jeszcze lepszy Feeeeee.

    Wracając do wątku, kiedyś wśród motocyklistów podobne pytanie i odpowiedź: jak do kochania to Junak, jak do jeżdżenia to 'japonia' na wtryskach.
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  7. #7

    Domyślnie

    widzę że analogowa zaraza rychle się rozprzestrzenia

  8. #8

    Domyślnie

    Tak naprawdę to trudne pytanie, ponieważ to zupełnie inne aparaty.
    Co chcesz podpiąć do tego korpusu? Jakie masz obiektywy?
    D700 + MB-D10 | D100 + MB-D100 | FM2 | N 24-70 2.8 | N 50 1.4 | N 55 2.8 | N 70-200 2.8 | SB-800

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafulec Zobacz posta
    widzę że analogowa zaraza rychle się rozprzestrzenia
    Może to być za sprawą pewnych wydawnictw


    Chociaż głupio by było, gdyby owocowało to głównie takimi wątkami :/

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    Chociaż głupio by było, gdyby owocowało to głównie takimi wątkami :/
    Podejrzewam, ze w niemałej ilości przypadków na tym się kończy. Czasem jest jeszcze następny krok czyli kupno aparatu. Nieliczni wykonują gigantyczną pracę i kupują superię, męczą rolkę miesiąc czasu, wywołują skanują (czasem odbitki) i na tym się kończy.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •