Witam! Który aparat jest wg Was lepszy? Chcialbym sobie kupic wlasnie albo jeden albo drugi ale nie wiem ktory lepszy.
Szukaj
Witam! Który aparat jest wg Was lepszy? Chcialbym sobie kupic wlasnie albo jeden albo drugi ale nie wiem ktory lepszy.
Ja bym kupił F100. F2 fajnie wygląda i to jednocyfrowy korpus, ale to już wiekowa konstrukcja i trzeba mieć świadomość jej ograniczeń.
F2 Titan.
bez kryteriów wyboru to mozna powiedziec ze F100 bo się lepiej wymiawia, z kolei F2 się szybciej pisze i ma swój klawisz na klawiaturze etc..
widzę że analogowa zaraza rychle się rozprzestrzenia
Tak naprawdę to trudne pytanie, ponieważ to zupełnie inne aparaty.
Co chcesz podpiąć do tego korpusu? Jakie masz obiektywy?
D700 + MB-D10 | D100 + MB-D100 | FM2 | N 24-70 2.8 | N 50 1.4 | N 55 2.8 | N 70-200 2.8 | SB-800
Skontaktuj się z nami