To ja mam pytanie czym to jest wysyłane?
PP, kurier? Nadal czekam bo być może nie załapałem się na pierwszą wysyłkę nawet.
Szukaj
To ja mam pytanie czym to jest wysyłane?
PP, kurier? Nadal czekam bo być może nie załapałem się na pierwszą wysyłkę nawet.
Zaplacone paypalem
Album dotarł, a numer jego 66
Kawał dobrej nikomu...., żartuję, bardzo potrzebnej roboty
Tylko dlaczego biały ? Nastawiłem się na czarną okładkę.
>Tylko dlaczego biały ?
dlateeeego;P
Tak nie może być ... Biała okładka ??? Ja to będę reklamował ...
Jest piękny a reklamował szeroko będę na pewno w gremiach wszelakich. Już jutro zabieram go w trasę.
Ja mam nadzieję jutro dostać. W każdym razie niecierpliwie przebieram nogami.![]()
Do Bydzi dojechało. Serdeczne dzięki.
Konrad: za trud, wysiłek, poświęcenie, nerwy, problemy z metabolizmem - szacun na dzielni, piwko przy sposobności, talon na chipsy i głos w przypadku kandydowania na radnego miejskiego Bydgoszczy.
Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=
Skontaktuj się z nami