Szukaj
witam
odbiór w Krakowie bezpośrednio w drukarni jest jak najbardziej możliwy.
albumy powinny być dostępna od czwartku 22 marca.
Potrzebował bym deklaracji ile albumów ma zostać w drukarni i kiedy były by odbierane.
Produkcja będzie trwała około 2 - 3 dni - czyli wszystkie będą max we wtorek 27 marca.
Wysyłki będą realizowane jak tylko poszczególne egzemplarze będą gotowe.
Co do numerków książek - to już wg uznania autora
Myślę że jutro pojawi się jakieś zdjęcie finalnego produktu.
Pozdrawiam
Marek
No to ja czekam na dane do przelewowni
pees. a tak juz na marginesie to czy udzialowcy albumu za wsparcie forum /ekstra album na licytacje/ dostana w nagrode takie dynksy pod avatarem![]()
właśnie chce dynksa
Konrad, kwota 2,6 zł za egzemplarz dla Piotra jest źle obliczona.
Ilość albumów to 61 (nie wliczając Twoich) ale osób biorących udział w akcji jest 33 co daje kwotę na łebka 4,70 zł
To ja napiszę tak:
155 zł x ilość + 10 zł (paczka) + 4,70 zł (dla Piotra) + 4,85 zł (dla Konrada)
KROPKA
A policzyć sumę to już nie łaska ?
Ostatnio edytowane przez jo44 ; 15-03-2012 o 19:06
Jako, że równanie zawiera niewiadomą (ilość) to obliczta se samibo powyższe odnosi się do 1 egz.
Cytat z pracy inżynierskiej:
"W celu uproszczenia obliczeń przyjąłem, że Pi = 5"![]()
Skontaktuj się z nami