Close

Strona 113 z 138 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 121 do 1 130 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    tematy albumowe do nasz ina działka www.albumfotograficzny.com.pl

    AAAA Panowie
    rozumiem z Waszych kalkulacji że robicie "składkę" na album dla Piotra .....

    jeśli dobrze kombinuje to odpuście to zbieranie - egzemplarz dla Piotra (po starej znajomości) biorę na siebie

    pozdrawiam
    Marek
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-03-2012 o 23:07

  2. #1122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    AAAA Panowie
    rozumiem z Waszych kalkulacji że robicie "składkę" na album dla Piotra .....

    jeśli dobrze kombinuje to odpuście to zbieranie - egzemplarz dla Piotra (po starej znajomości) biorę na siebie

    pozdrawiam
    Marek
    Ale to jest prezent od naszego wątku, to trochę coś innego. Trochę to dziwne jak miałby go dostać od ciebie.

    No już pomijam ze chcemy coś komuś zrobić fajny prezent, a ty robisz akcję nie, nie, ja dam, ja dam sam!
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 15-03-2012 o 23:10
    Völkchlor

  3. #1123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    AAAA Panowie
    rozumiem z Waszych kalkulacji że robicie "składkę" na album dla Piotra .....

    jeśli dobrze kombinuje to odpuście to zbieranie - egzemplarz dla Piotra (po starej znajomości) biorę na siebie

    pozdrawiam
    Marek

    No tak, ale to miał być gift od ortodoxów a nie od starych znajomych
    Nie mieszajmy już proszę.

    Edyta: Szybkostrzelny Kuba mnie ubiegł
    Ostatnio edytowane przez microbot ; 15-03-2012 o 23:14

  4. #1124
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze możesz na aukcje wykupić jeszcze jeden ....

  5. #1125

    Domyślnie

    No juz, nie mow chlopu jak ma pokazac dobre serce. Kolega zaproponowal ladny gest, ja osobiscie doceniam ale rzeczywiscie to mial byc prezent od nas.
    Pursue happiness with diligence

  6. #1126

    Domyślnie

    OK
    nie mieszam
    zaproponuje Wan tylko podniesienie wartości egzemplarza na aukcje
    wpiszcie się wszyscy osobiście na początku albumu
    część osób może sie wpisać w krakowie
    mogę dostarczyć ten sam egz do łodzi na targi - kto będzie ten może się wpisać
    ......


    ha
    znowu namieszałem

  7. #1127

    Domyślnie

    Musiałbyś zahaczyć jeszcze o Białystok, Kopenhagę, Brukselę, Szczecin, Busko, Wrocław, Gdańsk, Kwidzyn, Czeladź, Bydgoszcz, Toruń i ... masz już komplet podpisów

  8. #1128

    Domyślnie

    Może by tak ludzie się chociaż cyfrowo podpisali? W sensie poprosili kogoś z tabletem o możliwość podpisania?
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  9. #1129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Musiałbyś zahaczyć jeszcze o Białystok, Kopenhagę, Brukselę, Szczecin, Busko, Wrocław, Gdańsk, Kwidzyn, Czeladź, Bydgoszcz, Toruń i ... masz już komplet podpisów
    Że o silnej trzyosobowej reprezentacji warszawskiej nie wspomnę...
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  10. #1130
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    nie trzeba tabletu wystarczy skaner ...

Strona 113 z 138 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •