Close

Strona 103 z 138 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1021

    Domyślnie

    1 szt.
    Pisze dopiero teraz ... inna strefa czasowa

  2. #1022
    Rozmowny Awatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2011
    Miasto
    Wycieraczka między Europą a Azją.
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    A placiles juz kiedys paypalem? Masz dodana karta kredytowa do profilu?
    Tak. Raz w miesiącu, przynajmniej...Nie wiem czy mam dodaną. Kiedyś się zalogowałem, bo większość tak chce na ebaju. Wpisałem dane i już. Więcej nie wiem Jak mam zapłacić 200, to płacę. I nie sprawdzam czy z konta poszło 210 czy więcej...

    PS Chyba poproszę kogoś o ten przelew pocztowy...

  3. #1023

    Domyślnie

    spokojnie wedle TEGO nie powinno byc zadnych dodatkowych oplat tak po stronie placacego jak i wyplacajacego - naliczaja prowizje chyba tylko w przypadku oplat zwiazanych, ze sprzedaza internetowa tak wiec mozna smialo placic

  4. #1024

    Domyślnie

    generalnie zarabiają tez na przewalutowywaniu
    Völkchlor

  5. #1025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez norbibxl Zobacz posta
    spokojnie wedle TEGO nie powinno byc zadnych dodatkowych oplat tak po stronie placacego jak i wyplacajacego - naliczaja prowizje chyba tylko w przypadku oplat zwiazanych, ze sprzedaza internetowa tak wiec mozna smialo placic
    Nie nie, tez nie do konca tak (przepraszam, nie klikam w link bo jestem w pracy i pisze z telefonu). Ja za przelew 150PLN zaplacilem 2.05 PLN oplaty ale wzialem to na siebie. Na konto PayPalowe odbiorcy poszlo 150PLN i ani grosza mniej. Ile dotarlo na konto bankowe to juz nie wiem. Jakies oplaty za przelew na rachunek bankowy chyba sa ale jakie to nie wiem. I do jakiej kwoty jest bez oplat tez nie wiem
    Pursue happiness with diligence

  6. #1026

    Domyślnie

    Witam,

    powtórnie zgłaszam chęć zakupu 1 szt.
    Do bonusowych albumów dla Piotra i Konrada oczywiście się dołożę.

    P.S. Dopiero teraz dotarłrm do posta Konrada, by tu nie wpisywać ilości zamówionych albumów... Ech.... Drogi Pastwisko miał racje - tu już jest drugi wątek AO....

    Pozdrawiam, QuadMan
    Ostatnio edytowane przez QuadMan ; 14-03-2012 o 01:47
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  7. #1027

    Domyślnie

    kurier jest niekonieczny skoro Pocztą Polską można dwa razy taniej:
    a tutaj jest dokładny cennik: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

    a) przesyłka listowa polecona - do 500 g - PRIORYTET: - 5,80 zł
    b) paczka pocztowa - do 1 KG (dla tych co zamawiają 2-3-4 szt) - PRIORYTET - 11 zł


    aaa.... żeby mnie ktoś nie atakował .. mnie kilka złotych nie zbawi a do mnie można wysłać kurierem (UPSem) na mój koszt bo mam z nimi umowę i mam 40% taniej
    chodzi o to, że od 11 lat prowadzę sklepy internetowe i wysyłam kilka tysięcy paczek rocznie
    za cały zeszły rok miałem tylko z dwie reklamacje jeśli chodzi o pocztę polską - bo jakość wysyłki i % dostarczonych paczek w ostatnich latach bardzo wzrósł

    i nie trzeba też specjalnych opakowań ... do książek wystarczą dwa szersze kartonowe paski ... trzeba je odpowiednio złożyć ... później okręcić taśmą (taśma: szeroka na 48-50mm długa na 50-66 metrów - to koszt 2,5-4 zł) i to wszystko
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta

    vall...cena bedzie pewnie ciut nizsza ale na cuda bym nie liczyl to kwoty rzedu 2 moze 3 zl na egzeplazu...nie drukujemy 2000szt na offsecie tylko 50 na cyfrze
    Nie chciałbym siać zamętu, ale...

    Rozmawiałem z moją lepszą połówką, która często coś drukuje (i na cyfrze i na ofsecie) i wyliczyła mi koszty druku ofsetowego. Wyszło, że przy zamówieniu 200 szt koszt nakładu to 11000 zł brutto (to jest koszt całkowity z przygotowalnią - czy jak to się tam nazywa), co daje 55zł za album. Może warto rozważyć taką opcję?

  9. #1029
    conik
    Gość

    Domyślnie

    prosze bardzo...zaplacisz za te 200 szt?

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    prosze bardzo...zaplacisz za te 200 szt?
    przecież na cyfrową wersje też najpierw robimy zrzutę, a dopiero potem startuje druk.
    Ale to była tylko propozycja do rozważenia.
    Zakładając że są osoby które kupują nawet po 4 szt wersji z cyfry, to jest jakieś 600zł, to za te same pieniądze mieliby prawie 11szt.

Strona 103 z 138 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •