Close

Strona 114 z 138 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 131 do 1 140 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Że o silnej trzyosobowej reprezentacji warszawskiej nie wspomnę...
    Tak silna, że Was pominąłem sądząc, że macie rzut naleśnikiem do Łodzi
    System mi podpowiada, że jest 5 osób ze stolicy naszego pięknego i kwitnącego kraju.


    Edyta:

    Przekleję raz jeszcze koszty bo się zgubiły w natłoku oftopa:

    155 zł x ilość + 10 zł (paczka) + 4,70 zł (dla Piotra) + 4,85 zł (dla Konrada)
    Ostatnio edytowane przez microbot ; 16-03-2012 o 10:54

  2. #1132

    Domyślnie

    Siebie nie liczyłem

    miron19j, mario, klocek, ja i ???
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  3. #1133

    Domyślnie

    Doktor i jeszcze się doszukałem niejakiego szelasa.
    Więc 6 duszyczek.
    Ostatnio edytowane przez microbot ; 16-03-2012 o 11:06

  4. #1134
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Wlasnie otrzymalem paczke z albumem wydrukowanym w krakowie.... jest zdecydowanie lepiej...ba jest bardzo zaj.....scie
    Tak wiec ostatecznie druk odbedzie sie w Krakowie i tu wielkie podziekowania Markowi Piechocie z firmy Kserokop
    Ja w tym momencie koncze robote... Marek opublikuje wszelkie dane do przelewow zarowno dla paypalpwcow i krajowych przelewowiczow oraz detale zwiazane z dystrybucja
    Ostatnio edytowane przez conik ; 16-03-2012 o 11:29

  5. #1135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Ja w tym momencie koncze robote...
    Na to rozlega się gremialne:




    Dzięki Ci Królu!




    .
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  6. #1136

    Domyślnie

    Z braku szampana wystrzeliły z radości korki na tablicy rozdzielczej.
    Dzięki Konradzie!

  7. #1137

    Domyślnie

    POOF! Dzięki Konradzie, kawał dobrej roboty.
    I w sumie to gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  8. #1138

    Domyślnie

    Witam
    proszę o ustalenie końcowej kwoty jaka za album wg Waszych obliczeń i podziałów - po ustaleniu kwoty odpalimy płatności ( wszystkie powinny być wg jednego klucza).
    kwota jaką ja podałem to 155 zł brutto za 1 egz albumu + 10 zł brutto za wysyłkę na terenie kraju kurierem UPS.
    wg obecnych wyliczeń jest 155 +4,2+4,7 = 163.90 zł brutto

    Wieczorem podam numer konta do wpłat w systemie DOTPAY ( przelewy i karty też - dla wpłat zagranicznych).
    Po dokonaniu płatności proszę o przesłanie maila z informacją gdzie mam być wysłany album oraz ew dane do faktur.
    Wysyłka będzie realizowana od numeru 4 wg kolejności wpłat na konie.
    Jak wspominałem pierwsze wysyłki zaplanowane na czwartek 27 marca ( takie założenie ).
    Informacje będę podawał na bieżąco w jakim statusie jest produkcja

    pozdrawiam

  9. #1139

    Domyślnie

    Coś przegapiłem? Yo gdzie jest impreza?
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  10. #1140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yetik Zobacz posta
    wg obecnych wyliczeń jest 155 +4,2+4,7 = 163.90 zł brutto
    Skąd taka kwota?

    Ja podtrzymuję: 155 zł x ilość + 10 zł (paczka) + 4,70 zł (dla Piotra) + 4,85 zł (dla Konrada)

    Jeżeli ktoś bierze 1 egz. to kwota do przelewu wyniesie 174,55 zł

    Drugi przypadek będzie jeżeli 1 osoba bierze więcej egz. to musi dodać (X-1)*155 zł + 174,55 zł gdzie X to ilość egz.

    Trzeci przypadek będzie jak osoba bierze większą ilość dla grupy osób i potem rozprowadza dalej (np obóz szczeciński, wrocławski, itp.)
    Wtedy należy oczywiście przelać odpowiednie "napiwki" (4,7 + 4,85 razy tyle ile jest osób w grupie)

Strona 114 z 138 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •